bensiinipaak
#1

Mis värviga võib värvida bensiinipaaki seest, asi selles, et bensiinipaak seest oli roostes ja see sai nyyd puhtaks tehtud, nyyd peaks nagu mingi kaitsekihi peale panema. Asi ongi selles, et ma tahan teda kaitsta, sest kui ma ei värviks siis peaks bensiinipaagi sygisel kyttega ääreni täitma, kuid ma tahan värvida- tahaks leida värvi mis kestaks bensiini ja ei lahustuks.
Vasta
#2

Mentor A.Palu rattapiiblis ja slaavide vanades remondiõpikutes oli mälu järgi kirjas, et varasemal ajal kasutati bakeliitlakki - nii tööstuses kui kodusel putitamisel. Ausalt öelda pole aimu, kuidas see moos välja näeb ja kas sellist asja ka täna poodides liigub. Ei ole ka kuulma-lugema juhtunud kas ka miskit kaasaegsemat head alternatiivi selle keemiale on.
Ise lõikasin paagi pooleks ja viskasin s...a lihtsalt külje pealt välja. Nikerdamist kokkupanekuga rohkem, aga tulemus sai kohe hea.
Vasta
#3

Hmm, epoksiidlakk/värv ei sobi?
Vasta
#4

On olemas näiteks firma "Kreem" tooted paagide puhastamiseks ja katmiseks seest. Rootsis maksab puhastaja u 400 eek vastavalt ja kateplõga u sama palju. Kas Eestis on saada ma ei tea. Soomes igal juhul peab olema saada.¨

Magnus



Citroen DS 21 1970, Matchless 500 twin 1955, K750 1960, K750M 1970
Vasta
#5

ma tsingiks paagi ära nagu seda olid militaar M-72 II MS aegsed paagid ja need pole siiani rooste läinud ei seest ega väljast, tsinkimine kindlasti mitte kallim kui 400 kr/paak.

militaarmootorrattur
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne