automaki pistikud
#1

jama selles et kaduma on läind automaki pistikSad
tuli idee et joodan otse sinna klemmide kylge , kuna elan metsas ja linn otsima ei lähe ja see ots maksab juba 200 raha....
tegemist siis selle otsaga mis läheb otse maki taha!!

makiks on sony cd kas , paar aastat vanem , aga enamikel on sama ots
peaks olema so16 , a täpselöt6 ei tea..
et kas keegi saaks mulle teha pilti sellest otsikust et näeks mis värvi juhtmed on(siis saax aru mis mille jaoks)
v6i siis lihtsalt joonise sellest connectionist ja lihtsad tähised juurde(b+ mem+ gnd , FR FL RR RL , ELant rmt)
aitähhh
ps. m6tlen seda maki poolset otsa

Pole midagi targemat teha
Vasta
#2

sony pistik mul 75.-!!tel:53921990.
Vasta
#3

j22karu Kirjutas:sony pistik mul 75.-!!tel:53921990.
ee... ma ei tea isegi kas mul see makk töötab ,saaks teadagi kasv6i voolu otsad siis teaks kas v6tab pildi ette.
makiks cdx c580rw

Pole midagi targemat teha
Vasta
#4

Vaata kas sellelt lehelt leiad omale sobiva. http://library.espec.ws/section2/article15.html
Vasta
#5

tartus saaks ära kontrollida!
Vasta
#6

KILLER666 Kirjutas:
j22karu Kirjutas:sony pistik mul 75.-!!tel:53921990.
ee... ma ei tea isegi kas mul see makk töötab ,saaks teadagi kasv6i voolu otsad siis teaks kas v6tab pildi ette.
makiks cdx c580rw

See pildi proovimine siuke mitme otsaga asi. Sony-l ja teistel sisseehitatud kaitse, mis vale suuna, või tugevusega (ka liiga nõrga )voolu korral õnneks mõneks minutiks maki välja lülitab. Seega proovimine ikka ainult autol, korraliku massi jms oemasolul. (soov seisatud mootoriga).
Ja kindlasti soovitan eraldi pistiku soetada.

Aga kui Sul standartne pistik, (4 -5 toitejuhet ja kõlari juhtmeid 8 eraldi) siis vasakult ülevalt lugedes makki tagantpoolt vaadates:
alumine pool pistikust:
4- el. antenn; 7- lülitusega e. süüte alt toide
5 -pidev toide; 8- Mass
Lisaks võib olla vasakul klemm ATT e. mobiili handsfree funktsioonile. Kindlasti eraldi massijuhe korpuse külge.

Ülemine pool kõlarite pistik ülemine ja alumine klemm paaris.


Vasta
#7

saab proovida autos,saab ka toiteploki taga proovida!
Vasta
#8

ma kasutasin arvuti toiteplokki , anus asi mida teeb et plaadi v6tab sisse , aga muud ei midagi..
(ei v6ta pilti ette , ega anna plaati tagasi)

Pole midagi targemat teha
Vasta
#9


|-----------------|
1 | o o o o o o o o | 8
9 | o o o o o o o o | 16
|-----------------|


5kuni 8 ja 13 kuni 16 on väljundid

aga teised on toitejuhtmed , toonitan veel et tegemist ei ole selle standard pistikuga , mis on iga maki taga , vaid see mis on sony makidel taga ja mille kylge läheb pistik juhtmega , mille kylles on alles see tavaline ots[Pilt: sony16_pin.jpg]

Pole midagi targemat teha
Vasta
#10

Selline peaks Sony kõlarite ja toite ühendus õige olema.
Vasta
#11

Nujah, see täiesti erinev sellest standard "europistikust". Viimasel ajal nii Sony, kenwood, kui JVC uuest peast sellega olnud.


Vasta
#12

aitähh..need on 6iged , vähemalt hakkas makk tööle , täpsustan niipalju et juhtmed peab yhendama peegelpildis , muidu 6ige, (hea et ennem natukene skeemipealt neid radasid vaatasin)

Pole midagi targemat teha
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne