silindripea tihend?
#1


Probleem on järgmine, et cz 250 (tänava) ei taha silindripea tihend kuidagi pidada. Praegu olen kasutanud tihendina vasklehte aga sellega on nii, et mingi
3 nädalat on ilusti ja siis hakkab sealt ikka õli läbi immitsema. Küsimus oleks, et millisest materjalist peaks tegema tihendi? Kas leidub veel ka sellist materjali millest on tehtud originaaltihend-raudvõrk, mida katab grafiit.
Olen väga tänulik hea nõu eest, sest see probleem kimbutab juba teist suve!Sad
Vasta
#2

mina olen kasutanud pehmet alumiiniumplekki ja probleeme pole olnud.
Vasta
#3

Kes on vasest detaile kuumutanud hõõgumiseni, see teab, et on oht see väga kergesti üles sulatada. Kui vaadata vase faasidiagrammi, siis sealt selgub, et solidus- ja likvidusjoone temperatuuride erinevus on väga väike. Ehk kui hõõguma hakkab, pole palju vaja, et üles sulaks.
Enda Iz-il kasutan ka hetkel vasest tihendit, olen sõitnud ka alumiiniumist tihendiga, peavad mõlemad. Tuleb vaadata, et materjal oleks plastne. Sinu probleem võib olla ka selles, et kaan on kõver. Ma treisin IZ-i kaant 0,5 mm maha, enne kui korralikult pidama sain.


Vasta
#4

ma pakuks kah et plokikaas sul veidi kõver. võibolla kuuma saanud. lase aga üle treida või freesida küll siis pidama jääb.
TO Luther: keegi vist on tublilt metallide tehnoloogiat õppinud Big Grin. Tuleb endalgi tuttav ette.
Vasta
#5

"VOLGA" poes müüakse spetsiaalset tihendimaterjali millest saab teha ise plokikaanetihendeid - asbest millel õhuke metall-leht sees, polnud eriti kallis ka, arvan et sellest tehes jääb kindlasti pidama, aga see et ta sul veits kõver on tundub ka igati loogiline lugedes su postitust.

militaarmootorrattur
Vasta
#6

Vase kuumutamise ja seejärel jahutamisega olen kursis küll ja siiamaani olen ka nii toiminud. Siis võib tõesti olla kaan kõver. Tundub siis, et see kõver kaan on mingi levinud viga tänava cz seas, kuna 175 mootoriga jamasin ka samamoodi. Tuleb siis viia kaan treimisele. Veel ka see. et kust on võimalik osta vask või alumiinium tihendi materjali. Siiamaani vorpisin neid tihendeid isa poolt kogutud varudest, mis nüüd on otsakorral.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne