Vaz 2101 '72
#21

Mainiks omalt poolt, et kui šiguli on ikka korraliku välimusega, nagu see isend, siis see on ainult simale rõõmuks.
Vasta
#22

Ka 70-ndatel oli värviks helehall, sealjuures kergelt läikiv. Tõsi tooni poolest vist natukene tumedam kui 80-ndatel. Muud värvid on omalooming.
Vasta
#23

Mul peaks kuskil vedelema uus tagasillakorpus.Kui on huvi,anna teada. Hinna kohta ei oska midagi öelda, paku midagi, võib ka vahetada millegi vastu... 5038758
Vasta
#24

Isegi sellisega kulgetud aastail 75-77. Ainult minu omal oli küljepeegel ümmargune.
Vasta
#25

No see aeg väiks kiiremini tulla juba.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#26

Tere seltsimehed.

Esimene postitus siin kollektiivis (võtke heaks või pange pahaks)

aga pean ütlema, aa mulle igastahes 'meeldõb' see masin, peaasi on juu, et mingeid spoilereid, valuvelgesid jm prahti külge ei monteeriks, ning et oleks alles see lõhn...(seesama, mis sunnib garaaži aeg-ajalt minema, ka siis kui käed muud tööd täis on)

Jätku!
Vasta
#27

Teadaolevalt hõbedane metalliktoon.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#28

Muuseas, sellest esimeste 01-de ümarast (vist kolme kruviga küljepeeglist) on olemas ka kandilise peegli ja vana jalga versioon. Minu 1973.aasta 01-l on selline küljes. Nähatavasti oli tegu üleminekuvariandiga 03-e tüüpi peeglile.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#29

Minu 2102 oli samuti expordist välja jäänud, kandis Lada embleeme, aasta oli 1976. Minu teada exporditi Ladasid ,mitte Zigulisid. Kes täpsustab?
Veteran.
Vasta
#30

Veteran Kirjutas:Minu 2102 oli samuti expordist välja jäänud, kandis Lada embleeme, aasta oli 1976. Minu teada exporditi Ladasid ,mitte Zigulisid. Kes täpsustab?
Veteran.

Þigulit eksporditi ikka Lada nime all ja selle nime jaoks korraldati kohe
üleliiduline konkurss.Vaz 2102 eksport embleem näeb välja nii:
[Pilt: lada1200combitagumineaj8.jpg]

1985 Lada 1300 SL
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne