Opel Ascona 1.6 S ei käivitu.
#1

Nonii Tere! Mure selline,et minu Opel Ascona ei taha käivituda enam,rihm küll käib ringi aga käima ei lähe,umbes märtsi kuus panin ta veel käima siis oli mure selles,süütepooli küljest juhe mis läks kondeka külge ei olnud kinni,panin selle kinni ja masin töötas,aga enam ei tööta ültse.Bensiin ja kõik on sisse kallatud.Samuti olen auto mootorite asjas suhteliselt võhik.RolleyesÄkki on jama kütusepumbas või milleski.Muidu mootorit ise lahti võtnud veel ei ole.Tänan kes oskab midagistki selles asjas öelda.Smile
Vasta
#2

Keera üks süüteküünal maha, jäta ta küünlajuhtme ots ning aseta küünal niimoodi mootoriplokile et mass oleks olemas. Las keegi üritab käivitada ja ise jälgi sädeme olemasolu/puudumist. Kui säde olemas siis järelikult ei saa kütust.
Keera karburaatori peal olev õhufiltri kaan maha ja vala karburaatorisse pisut bensiini. Kui nüüd kah midagi ei juhtu siis milleski muus asi.

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#3

Bensiini valamist karburaatorisse olen proovinud ennemgi,sellest pole nüüd abi olnud.Aga homme proovin seda küüteküünla asja. Tänan selle soovituse eest.Smile
Vasta
#4

vaheta see kondekas ära ... endal 1.3S mootoriga Asconal kunagi sama viga esinenud ... jama hakkab tavaliselt pihta sellega , et iga korraga on autot järjest raskem käivitada kuni lõpuks ei taha yldse käima minna ... see jupp ei tohiks ka palju maksta (omal ajal zirka 35 kr.) ... süütepooli esialgu välistaks ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne