registreerimine
#1

Tere,
on tekinud päevakorda selline küsimus et kas vene külgkorvidel... siis M72 ja K750 korvi raamidel on tehase poolt sisse löödud number? nimel viimati vana masina kohta ARK'ist uurides mainiti et nüüd pannakse ka külgkorvi raami nr tehnilisse passi kirja... kuna mul on mõlemad pillid olemas pole ma suutnud kuidagi neilt korvidelt numbrit leida. siit ka küsimus et kas keegi teab sellest midagi või kas keegi oskaks öelda kus M72 või siis K750 'l külgkorvi raamil see tehase number on?


matukas
Vasta
#2

On ka huvi kus võiks selle numbri leida, vanades passides on isegi märge koljoska ehk külka mõnel pandi sinna märge kas on külkaga ratas või ilma mõnele siis külka number.
Vene ajal ei lubatud külkat korvi küljest lahti võtta(see oli paras patt kui võtsid) äkki loetigi külkat kui masina ühte osa ja komplekti.
Kas on mõni leidnud numbreid külgkorvi raamilt. Mul kaks korvi kuid kumbagil ei leia märkigi.
Vasta
#3

650 ja 750 pole külkal numbrit, kuna need masinad olid koos külkaga tervikud ja muud varianti tavainimese jaoks ei olnud. Üldiselt pole 650-tel ka tsikli raamile numbrit sisse löödud.
Vasta
#4

IZ-i korvil on number peal.
Vasta
#5

korba28 Kirjutas:IZ-i korvil on number peal.

Huvitav mul ei ole küll Iz Jupiter 3k raamil ega külgkorvil nr-i sisse löödud.On ainult Birkal ja mootoril sama nr.
Äkki vihjad kust kandist otsidaRolleyes?


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#6

Lähen vaatan järgi täpse koha ja annan teada.
Vasta
#7

IZ-49 ja 56 külghaagisel (pokovoi pritsep) on nr. raamil külghaagise ja mootorratta vahel, tagaosas.
Vasta
#8

ARK'ist järgi uuritud öeldi et M-72 ja K750 korvi number peaks olema tavaliselt kuskil korvi raamil mootori pool jalaraua juures... kuigi minul seal pole :S
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne