Ford Taunus `67, 3d univ.
#1

Poolkogemata tuli välja, et töökaaslasel seisab 67a Ford Taunus, universaalkere ja kaks (kolm) ust, 2,0 V6 mootor, dokumendid olemas.
Kere pidavat suht koht läbi olema, kuid igal juhul taastatav. Üks esituli katki ja esiklaasis vist kah pragu sees, kuid enam-vähem on asjad küljes ja olevat viimati töötanud ka.

Kas on ehk foorumis keegi, kes võiks sellise taastamisest huvitatud olla?

Omanik oleks valmis auto vägagi sümboolse tasu eest ära andma, lihtsalt hea meel oleks kui keegi käima paneks (minul oleks ka).

EDIT: Auto on vahepeal endale uue omaniku leidnud, kelleks osutus nö valel hetkel ärganud naabirmees. Ehk siis kui mina asja vastu huvi hakkasin tundma, avastas ta, et nüüd on aeg :-)

Connecting technologies
Vasta
#2

http://www.capri.pl/image/folders/M/taun...nl-1967/05

kas selline nagu ülevalt teisel pildil?

Haikala uurib maad...
Vasta
#3

Umbes selline jah, ma oma silmaga ei ole näinud aga mudel peaks ikka olema 20M

Veider on see, et käigukang pidavat rooli küljes olema, kuid tegemist manuaalkastiga.

Esimeses postituses unustasin mainida, et autol puudub mingil teadmata põhjusel rooliratas.

Connecting technologies
Vasta
#4

pole see veider midagi, et manuaalkasti valits on roolisamba küljes, seda on viljeletud ikka igal mandril, ka esimesed mossed tulid selliste käigukangidega (kindlalt tean 407 ja 408, usun et ka varasemad olid nii).

I\'m a geographer, don\'t follow me!
Vasta
#5

oviir Kirjutas:pole see veider midagi, et manuaalkasti valits on roolisamba küljes, seda on viljeletud ikka igal mandril....
Mul oli kunagi Peugeot 504 1972a diiselmootoriga, see kah manuaal ja kang roolisamba küljes.
Vasta
#6

Romka Kirjutas:
oviir Kirjutas:pole see veider midagi, et manuaalkasti valits on roolisamba küljes, seda on viljeletud ikka igal mandril....
Mul oli kunagi Peugeot 504 1972a diiselmootoriga, see kah manuaal ja kang roolisamba küljes.
tohoh mul oli sama mark aastast 1979 ja sellel küll oli põrandal.
Vasta
#7

Kas see on seesama Taunus, mida v2hemalt 5 aastat on l2bi Kuldse B8rsi ja Soovi myydud?
Vasta
#8

Alts Kirjutas:Kas see on seesama Taunus, mida v2hemalt 5 aastat on l2bi Kuldse B8rsi ja Soovi myydud?
Ei tohiks küll olla sama autoga tegemist. Mulle teadaolevalt ei ole selle auto müügiga üldse tegeletud.

Müügist rääkides, siis antud auto antakse ikkagi põhimõtteliselt tasuta ära. Sümboolse tasu all mõeldakse tõepoolest sümboolset tasu, selleks võib olla kasvõi kast õlut. Kui nii palju ei raatsi anda, siis saab ka vähemaga hakkama :-)

Mõte lihtsalt selles, et asi ei seisaks ja roostetaks, selle asemel, et kellelegi töö-, silma- ja sõidurõõmu pakkuda.

Connecting technologies
Vasta
#9

Sai alles hiljuti soetatud selline isend 71 aastast, aga sealt mõnad jupid puudu nii et oleks huvitataud, kahest saaks äkki ühe korraliku kokku. tel. 52 300 76
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne