Uued juhtmed
#1

kas oskab keegi öelda kus müüakse Tallinnas erinevat värvi ja erineva läbimõõduga kiudjuhtmeid mida kasutada autoehituse juures. olen käinud ja otsind ja otsind kuid ei oska ükski müüja soovitada kuhu minna ja nüüd on auto liikumasaamine selle taga, et ehk mõni kaasfoorumlane on nii lahke ja aitab Smile
Vasta
#2

urks Kirjutas:kas oskab keegi öelda kus müüakse Tallinnas erinevat värvi ja erineva läbimõõduga kiudjuhtmeid mida kasutada autoehituse juures. olen käinud ja otsind ja otsind kuid ei oska ükski müüja soovitada kuhu minna ja nüüd on auto liikumasaamine selle taga, et ehk mõni kaasfoorumlane on nii lahke ja aitab Smile

Kisu lammutusest või muidu mõnelt laiakslitsumisele minevalt vrakilt paar juhtmekomplekti maha ja Sul on juhtmeid palju tagavaraks Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

kas elektrikaupu müüvates poodides siis ei leidu selliseid vigureid??
Vasta
#4

Ei ole tõesti neid juhtmeid muidu saada, kui romulast. Poodides 5-8 erinevat värvi ja neidki pead rullide kaupa ostma.
Vasta
#5

jah nagu Style mainis ei ole värvilisi juhtmeid aga kasutada tahaks ikkagi voolu juhtme värviks punast/oranži, mitte halli.Smile
aga see romula mõte pole paha, eks ma pea siis selle tee vist ette võtma,  igatahes tänud.  
Vasta
#6

Musta/punast ja eri jämedusega on ikka letist saada?

muudetud:
Kui muidu ei saa osta spets haagise tulede kaablit meetriga (24eek/m), seal 7 eri värvi soont sees. Kui ikka vähe, siis spest side ja nõrkvoolu kaablitel kümneid, kui mitte mitmekümneid juhtmeid kõhus peidus...


Vasta
#7

hulgus Kirjutas:... side ja nõrkvoolu kaablitel kümneid, kui mitte mitmekümneid juhtmeid kõhus peidus...

Sealt harutatud juhtmetel pead jälgima, et ristlõige oleks piisav. Sides ei ole see reeglina oluline, auto elektrisüsteemis aga vägagi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#8

Näit paides kaupluses Esvika (vist oli nii) müüakse küll igat sorti juhtmeid alates 0,75- 2,5 mm ja vast isegi rohkemgi. Värve oli valget, punast, kollast, pruuni, sinist, rohelist, musta, oranzi maandus värvi (rohe kolla).
hinnaks oli vist 1.50 - 3kr meeter. Samas müüdi ka musta rüüd läbimõõduga 6,10,19 mm. Lammutuse juhtmeid ei soovita. Oma kogemustest võin öelda, et see vask on seal sees tihti peale suht oksüdeerunud.

Kindlasti on see pood ka Tallinnas.
http://www.esvika.ee

terv
Ermo


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#9

Kultuurselt tehes peab neid lammutuse-puntraid ikka päris mitu olema, näiteks mul sai just pruun otsa ja olin sunnitud maanduse rohelist värvi tegema Smile
Vasta
#10

Küsige mõnest autoteenindusest või autode-busside ümberehitusega tegelevast firmast, kust nemad oma kaablid-otsikud ostavad. Kindlasti on nii seda kui teist võimalik eestimaalt saada.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#11

Tallinna ägedaim rauapood (loe: Tööriistamarket) müüb eri värvides 2,5mm2 juhtmeid rullikaupa, vist oli 60 krooni rull aga ma ei mäleta kui palju seal peal oli.
Vasta
#12

õnnestus täna üks žiguli juhtmekimp saada ja saan sealt oma voolu-ja massijuhtmed kätte selleks korraks, kuid jah, uus juhe on uus juhe. tahaks ju ikka korralikkult ja uue panna kui juba. päris paidesse ei hakka küll eraldi selle pärast sõitma, vast järgmise nädala lõpupoole on aega et sealt Tööriistamarketist läbi käia, sest eks juhet lähe ikka tarvis Toungue
Vasta
#13

Paide ESVIKA emakauplus on ka Tallinnas, kas mitta Mustamäe kandis, täpselt ei tea kohta, Tallinnas olemas ka spets. kaabli ja juhtmemüügi firmad, jällegi ei tule nime ja asukohta meelde, vaata tlf.raamatust näit.
Vasta
#14

Hmm...panin nagu isegi lingi siia. Kuidas saab olla nii raske sealt vaadata, kus kandis kauplus Tallinnas on? http://esvika.cma.ee/index.php?lang=est&mid=11,20 isegi koht on kaardil ära näidatud 8-)

Asukohad
TALLINNA OSAKOND
Asume Tallinnas,
Tammsaare tee 118
12918
Oleme avatud E-R 8-18. L 9-15 ja P suletud

Tel. +372 6711 777

Faks +372 6711 778


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#15

Pärnu mnt 232 BEN AT .Seal oli eile veel saada erineva ristlõikega juhtmeid meetrikaubana,pruun ja must olid küll hetkel otsas,aga punast ja kollast jne oli saada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne