Kurb fakt varjupaigas
#21

Kui Muuseumipapal veidi aega on, siis ehk ta võttab kätte ja kuulutab välja mõne kuupäeva välja, mil talgud toimuvad, kui materjal olemas on. Foorumirahvas ootab...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#22

Aga tolle 620 esiklaasi leidmine Eestist suht wähetõenõoline.Aga ehk õnnestub seda tellida(praegusel ajal ju kõik wõimalik).Mina oleks nõus asja rahaliselt toetama.Ja aiapanekul kindel osaleja ,teada oleks waja waid kindlat kuupäewa.Ideaalis sobiwad näddaliwahhetused.
Vasta
#23

Täna sai muuseumipapaga paigutada masinaid nii et varsti võiks juba aia ette panna...
Vasta
#24

Täname kõiki, kes meie murele kaasa mõtlevad ja nõus turvalisuse tõstmisele kaasa aitama. Veelkord suured tänud Lokuta meestele, kes juba kevadel aiapostid püstitasid. Nüüd aeg küps ka võrk ette panna. Kuna kaasfoorumlased abiettepanekuga lagedale tulid, siis võtame selle heameelega vastu. Niisiis võiksime "aiatalgud" teha pühapäeval, 30.juulil, kella 11 paiku. Usun, et sellega päris päeva ei lähe, nii, et vast saame ka midagi muud nokitseda ... Samas võiksime arutada, kust leida meest või firmat või keda iganes, kes toimiva (ja mitte eriti kalli) turvasüsteemi ehitaks. Endal terve "teooria", kuidas pätipoisse tõrjuda, kuid aja- ja oskustenappuse taha on see toppama jäänud.
Vasta
#25

Tulin just soomest ja selline šokkuudis Sad
Kaldun arvama, et videovalvest poleks juba selletõttu kasu, et territoorium on suur. Koerad aga peletavad eemale, või toovad esile nn. " halva maine ", et inimesed on ülbed-ei lasta enam aia tagant möödagi kõndida ilma haukumata.
Kõige õigem oleks teha aed, millest juba naljalt üle ei roni. Nõus tulema mingi päev ja aitama.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#26

fic Kirjutas:videovalvest poleks juba selletõttu kasu, et territoorium on suur.

aga kui see kaamera jälgiks territooriumi pikiaeda? Tervet seda maalahmakat vist on raske jah kontrollida, aga mõned kaamerad aianurkadesse ning tubli koer aia sisse, ma arvan, et sellega oleks mured murtudSmile
Tahaks kah appi tulla 30.- ndal augustil, ent see pagana suvi on sept keskpaigani peaaegu päevapealt juba planeeritudSad
Vasta
#27

muuseumipapa Kirjutas:Täname kõiki, kes meie murele kaasa mõtlevad ja nõus turvalisuse tõstmisele kaasa aitama. Veelkord suured tänud Lokuta meestele, kes juba kevadel aiapostid püstitasid. Nüüd aeg küps ka võrk ette panna. Kuna kaasfoorumlased abiettepanekuga lagedale tulid, siis võtame selle heameelega vastu. Niisiis võiksime "aiatalgud" teha pühapäeval, 30.juulil, kella 11 paiku. Usun, et sellega päris päeva ei lähe, nii, et vast saame ka midagi muud nokitseda ... Samas võiksime arutada, kust leida meest või firmat või keda iganes, kes toimiva (ja mitte eriti kalli) turvasüsteemi ehitaks. Endal terve "teooria", kuidas pätipoisse tõrjuda, kuid aja- ja oskustenappuse taha on see toppama jäänud.

Kahju,et taaskord pean tööst kõrvale hiilimaWink 30.juulil tähistan ma oma sünnipäeva.Kõikidele aiapaigaldajatele aga soovin jõudu tööle.
Vasta
#28

Kas Tallinnast mõni mineja?Ehk leidub mõni waba koht minu jaoks.
Vasta
#29

fic Kirjutas:Koerad aga peletavad eemale, või toovad esile nn. " halva maine ", et inimesed on ülbed-ei lasta enam aia tagant möödagi kõndida ilma haukumata.
Tegelikult seda ma ennem mõtlesingi kuid ei osand õieti sõnastadaSmile

aga igaljuhul proovime esmalt aiapaneku ära ja siis areneme vähe edasi ja mõtleme veelgi paremaid viise paharettidest pääsemiseks.
Vasta
#30

Olen varjupaika külastanud ja mõnus oligi asja juures see, et koht oli avatud selle sõna igas mõttes. Keegi ei tüüdanud, pakkunud midagi ega keelanud ning tekkis päris kodune tunne, kuigi ma ei jaga isegi kõiki varjupaiga vaateid.
Seega, kui sellised juhused on siiski harukordsed soovitaks mitte väga üle turvata, et mitte kaotada seda kodust idülli.

Tom.
Vasta
#31

Samas ma hakkasin ka mõtlema, et ehk oli see nn. "õnnetus" ja enam seda ei juhtu. Kuid kui juhtub? Kui juhtub nii, et buss pannakse põlema vms, siis on halvasti. Kui ma õigesti mäletan, siis on sealt ju varemgi pisidetaile varastatud ?

Jah, aed raskendaks kindlasti.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#32

lööks kah siis kampa aeda ehitama kui muidugi riigitööle ei aetaBig Grin
Vasta
#33

Mu mõistus ei suuda siiani uskuda, et on kuskil inimesi, kel jaguks mõistmatust bussi klaasi lõhkumiseks. Kas klaasi purustanud ese oli bussis? Kas ei ole olemas võimalust iseeeneslikuks purunemiseks? Tegemist on üsna vana asjaga ja kes seda teab mis pinged sel sees olla võisid. Ja mäletades tema eelmisi aastaid jahedas puudesalus võis saada talle saatuslikuks erakordne kuumus. Äkki oli pool klaasi varjus ja teine pool päikeselõõsas - olen näinud autoklaaside purunemise suvel nii kondisioneeri käivitamisel kui talvel soendusega.

Mõne klaasi lõhkumiseks oleks soovija kindlasti leidnud varjulisema koha, ohus oleks eelkõige paigutusest tingituna masinate tagumised klaasid.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#34

käisin ise kohapeal asja vaatamas ja iseenesest ei saanud see küll puruneda,sest keset klaasi oli auk.kui ta ikka ise oleks purunenud siis poleks seal midagi enam ees.selline asi ju iseloomulik millegiga visates.
Vasta
#35

Tervis. Rõõm kuulda, et ideest on saanud teostus! Astun kindlasti läbi! Nb! LÕUNA-EESTIST MINEJAD. ÄKKI KOPEREERUME??? (hoiame kokku kütet, sest globaalne ilmasoojenemine on alanud!!!) Võtke ühendust 53739312

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#36

mesamees Kirjutas:käisin ise kohapeal asja vaatamas ja iseenesest ei saanud see küll puruneda,sest keset klaasi oli auk.kui ta ikka ise oleks purunenud siis poleks seal midagi enam ees.selline asi ju iseloomulik millegiga visates.

pisut ot, aga meil vana volga tagaklaas purunes küll iseenesest, tulemuseks üleni kildudeks klaas ja klaasis auk ca 10cm diameetriga, nii et alati ei kukugi kogu klaas sisse!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#37

Mõtlesin ise ka iseeneslikku purunemist, kuid usaldasin Muuseumipapat ja Ivar73'e, kui nad nii ütlesid, et keegi on puruks pisanud.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#38

Kui on auk sees, siis peab olema seespool kivi. Vähemalt omadest kogemustest, et kui auk on klaasis sees, siis on kivi sees ja klaasi puudutades pudeneb see eest.

Dad.
Vasta
#39

Tundub, et keegi kohe teadis seda. Sellist klaasi ju enam kuskilt ei saa ja loodeti ala siis las piinlevad. Mina meelsasti tulen ja annan endast pühapäeval parima. Samas Tuvele on ka kaks ideed, mis sosistan pühapäeval välja. Kõigepealt lugesin seda ja lootsin täienis, et tegu juhiukse aknaga aga ei...
Vasta
#40

Regardman Kirjutas:Tundub, et keegi kohe teadis seda. Sellist klaasi ju enam kuskilt ei saa ja loodeti ala siis las piinlevad. [...]

Kusjuures mõõtmete järgi saab lasta kõik klaasid järele teha Wink
21. sajand ikkagi. Mis sest, et see pole sama

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne