Palmse laat 13.august 2006
#1

Nagu mind informeeriti toimub ka sellel aastal Palmse mõisa juures laat nagu viimastel aastatel ikka.

Dad.
Vasta
#2

Tore tore, et laat jälle tulemas. Kuid mis kell algab. Tulen igaljuhul läbi, oma rohelise 24ga.
Vasta
#3

Palse laat toimub 13.augustil. Ametlik algus on kell 8.00 aga küllap tullakse ka varem kohale. Palmse mõis, seega ka tehnikamuuseum ja kohapealsed söögikohad, avatakse kell 10.00. Parkimine on mõisa parkimisplatsil, seal lähedal on ka kauplus ja avalik WC. Külastajatele on sissepääs tasuta, kuid mõisa tuleb pilet osta. Vanad sõidukid saavad parkida tehnikamuuseumi ees - nii nagu avamiselgi oli.

Rene Levoll
Vasta
#4

Olles viimastel aastatel Palmse laadal käinud võin kinnitada, et seekord oli müüjaid ca 2x vähem kui eelmistel aastatel. Samas on tore, et traditsioon siiski jätkub. Laada korraldaja on ju teine ning muuseumi korraldaja muutumisega tekib paratamatult ebakindlus. Igatahes on piirkond veel kaardistamata ning Virumaal laada korraldamine iseenesest vajalik. Põhja- ja Lõuna-Eesti on ju kaetud (Tagadi ja Melliste, nüüd ka Võru, alahinnata ei tasu ka Antsla laata). Küll asi käima läheb, see võtab kõik aega.

Ainsa kriitikanoodina võiks välja tuua laada aja. Nädal varem on laat Mellistes (täpselt samal ajal vist ka Antslas??), mis muudab ehk graafiku tihedaks. "Parema aja" leidmine on tegelikult subjektiivne, võib-olla ka mittevajalik.

Mina igatahes leidsin üht-teist vajalikku.
Vasta
#5

mitte ainult laada aeg ei ole pahala ajal, vaid müüja pilet on utoopilise hinnaga "75.-" sellise asukoha kohta!!

vähemalt minu arvates.... aga minu arvamus ei ole määrav...

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#6

unicman Kirjutas:mitte ainult laada aeg ei ole pahala ajal, vaid müüja pilet on utoopilise hinnaga "75.-" sellise asukoha kohta!!

vähemalt minu arvates.... aga minu arvamus ei ole määrav...

Huvitav, kas sel aastal ka tuleb Palmses säärane laat?

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne