Kus tankida CO2 ballooni?
#1

Tahan küsida tarkade käest.

Mul keevitamiseks oleks CO2 tarvis, ja on mul mingi vene balloon 25-liitrine PROPAAN kiri peal, kas ma saan seda CO2-ga kuskil tankida Tallinnas? Või on ainult rentida saab need ?

Või kui ei ole palju keevitada, kas ilma gaasita spets traatiga keevitada on vägagi hull?
Vasta
#2

Jah, ka mina tahaks seda teada. Septembris saan traatkeevituse, olen kuulnud et täidistraadiga oluliselt halvem kvaliteet jääb. Kuigi minu arvates sõltub see keevitaja oskustest, traadist ja materjalist. Aga jah, andke nõu!
Vasta
#3

Propaani ballooni ei tangi sulle keegi süsihappegaasi.
On olemas konkreetsele gaasile balloonid.
Vene balloone saad osta lehekuulutuse peale ja balloone vahetada Elme gaasiballoonide vahetuspunktides (Tallinnas üks oli Betooni tänaval) või üürida AGA-st rendiballoon.

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#4

Selle gaas-traadis keevitusega on ysna porno tegutseda kyll,kuid pikemalt harjutades saab kuidagimoodi asja.Mul kulus ikka tykk aega enne kui enamvahem normaalne hakkas tunduma.Aga jah,eks ta yks okse on,slakki toodab meeletult ja ilus peale vaadata ka ei ole.Tugevus...on vist ka suts kehvem kui gaasiga lastes.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#5

Tere

just täna tõin omale AGA palloni 30kg, tegin rendilepingu aastale mis läks maksma kõik kokku 910kr täita saan sama kohas kuid kuna täna sai toodud siis täitmist ei vaja seega kogemus puudub.
On ka odavamid varjante tuleb lihtsalt minna ja rääkida, küll vanad nõu annavad. Näiteks oli mingi 400kr ja saad hapniku palloni, mulle se varjant ei sobinud, tahtsin väikest ja trasporditavat versiooni ühesõnaga minu varjant kõige kallim odavain oli 35kr kuu(kaks pakki suitsu Big Grin ).
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne