Minskile laagrid; simmerlingid
#1

Tervist!

Hetkel on käsil laagrivahetus. Maal jõudsin mootori pooleks teha ja siduripoolsest karteripoolest väntvõlli laagrid ja tihendid välja võtta, kuid rootoripoolne jäi kinni. Tahaks järgmisel korral kõik laagrid ära vahetada.
Seega teada, kas laagrid ja laagrite kogus (2tk) on rootoripoolses osas samad? Simmerlingid on ilmselt mõlemal pool samad.

Aitäh.
Vasta
#2

ispy Kirjutas:Tervist!

Hetkel on käsil laagrivahetus. Maal jõudsin mootori pooleks teha ja siduripoolsest karteripoolest väntvõlli laagrid ja tihendid välja võtta, kuid rootoripoolne jäi kinni. Tahaks järgmisel korral kõik laagrid ära vahetada.
Seega teada, kas laagrid ja laagrite kogus (2tk) on rootoripoolses osas samad? Simmerlingid on ilmselt mõlemal pool samad.

Aitäh.

Rootoripoolses osas on 1 laager ( number303) ja siduripoolses on 2 laagrit ja seda ka et simmerlingid on mõlemal pool samad.
Vasta
#3

ispy Kirjutas:Tervist!

Hetkel on käsil laagrivahetus. Maal jõudsin mootori pooleks teha ja siduripoolsest karteripoolest väntvõlli laagrid ja tihendid välja võtta, kuid rootoripoolne jäi kinni. Tahaks järgmisel korral kõik laagrid ära vahetada.
Seega teada, kas laagrid ja laagrite kogus (2tk) on rootoripoolses osas samad? Simmerlingid on ilmselt mõlemal pool samad.

Aitäh.

Mul endal ka minski(m105) mootor laiali aga on plaanis kokku hakata panema, ja nüüd siis selline küsimus et mis järjekorras need väntvõlli laagrid ja simmerid on ja kuidapidi simmerid on? täitsa meelest läinud seda siduripoolset ma vist tean. Siduripoolt hakates oli laager siis see laagrite vaheline puks siis jälle laager ja siis simmer aga seda ei mäleta kuhu poole simmeril vedrupoolne külg jääb. aga rootori poolseid ei tea üldse ainult seda tean et seal on üks laager. oleks tore kui sa mulle seda ütleksid.
Vasta
#4

---MCSASS--- Kirjutas:
ispy Kirjutas:Tervist!

Hetkel on käsil laagrivahetus. Maal jõudsin mootori pooleks teha ja siduripoolsest karteripoolest väntvõlli laagrid ja tihendid välja võtta, kuid rootoripoolne jäi kinni. Tahaks järgmisel korral kõik laagrid ära vahetada.
Seega teada, kas laagrid ja laagrite kogus (2tk) on rootoripoolses osas samad? Simmerlingid on ilmselt mõlemal pool samad.

Aitäh.

Mul endal ka minski(m105) mootor laiali aga on plaanis kokku hakata panema, ja nüüd siis selline küsimus et mis järjekorras need väntvõlli laagrid ja simmerid on ja kuidapidi simmerid on? täitsa meelest läinud seda siduripoolset ma vist tean. Siduripoolt hakates oli laager siis see laagrite vaheline puks siis jälle laager ja siis simmer aga seda ei mäleta kuhu poole simmeril vedrupoolne külg jääb. aga rootori poolseid ei tea üldse ainult seda tean et seal on üks laager. oleks tore kui sa mulle seda ütleksid.

simmerlingi vedrupoolne külg jääb väljapoole
Vasta
#5

et siis siduri poolsel simmeril jääb vedrupoolne külg siduri poole, rootori poolsel aga rootori poole? Aga kuidas nad on seal rootori pool kõigepealt simmer ja siis laager või vastupidi? Ja kas see on mul õigesti meeles, et siduri pool oli nii et siduri poolt alustades laager siis laagrite vaheline puks siis jälle laager ja siis simmer (vedrupoolne külg siduri poole?)

Ette tänades:
---MCSASS---
Vasta
#6

Siduri poolt alustades oli tõesti vist laager, laagrite vaheline puks, laager ja siis simmerling.
Rootoripoolsel osal jääb ilmselt simmerling väljapoole ja laager sissepoole. Laager saab niimoodi õli.
Pead ei anna, aga ilmselt jääb rootori poolne simmerlingi vedru rootori poole.
Vasta
#7

---MCSASS--- Kirjutas:et siis siduri poolsel simmeril jääb vedrupoolne külg siduri poole, rootori poolsel aga rootori poole? Aga kuidas nad on seal rootori pool kõigepealt simmer ja siis laager või vastupidi? Ja kas see on mul õigesti meeles, et siduri pool oli nii et siduri poolt alustades laager siis laagrite vaheline puks siis jälle laager ja siis simmer (vedrupoolne külg siduri poole?)

Ette tänades:
---MCSASS---
rootoripool on nii (väntvõlli poolt alustades) simmer,laager,ja siis se kaan mis kinnitub 3poldiga ja soovitavalt on sinna vaja tavotti ka vaja panna ja siduropool on nii (vända poolt alustades) simmer,laager,laagrivaheline puks,laager,
Vasta
#8

tänan heinam.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne