Küsimus
#1

Mis tsikli mootori annaks kovrovetsile peale aretada et ikka edasi liiguks kah,kas võrri mootoriga mingi 45km/h võtaks sisse? Või pakkuge mõnda muud mootorit
Vasta
#2

Kõige parem oleks ikka kuskilt 175 mootor leida. Võrr võtab heal juhul originaalis 45km/h siis kovrossi peal see kiirus jääb ilmselt saavutamata.

Varuosad, mis endal üle/puudu on http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17396


Vasta
#3

Äitäh info eest
Vasta
#4

Otsisin ja k-175 mootorit küll kuskil polnud leida,kas mingit muud mootorit ei oska soovitada keegi?Mida leiaks kah kuskilt
Vasta
#5

Voshodi mootor ei sobi?


Vasta
#6

Peaks sobima kereehitus on sama,eks ma üritan kuskilt leida
Vasta
#7

Kas sul on kõik kerejupid(sh. ka kett ja ketikas) ja elektrisüsteem olemas/korras nii, et kõik seisab ainult mootori taga?

Varuosad, mis endal üle/puudu on http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17396


Vasta
#8

Elektrisüsteemi ei ole aga kett ja ketikas olemas
Vasta
#9

ka minul seisab üks miskine 175 mootor. mitte küll komplektne, aga kui hakkaja saad kindlasti asja. Mootor ise laiali, kolb karbuss, üks külje kaas, jms puudu.
Vasta
#10

Vana asi, aga mu poiss pani kovrossile Tuula mootori peale ja äge asi sai. Tänavalegaalsus muidugi iseasi...
Vasta
#11

Väidetavalt olen kuulnud legende kombost kus 125-se Minski mootorile pandi külge võrri mootor ning saadi 50-ne käikudega ratas. Näinud ei ole.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#12

Tean ja olen näinud vastupidist tegevust. Et Riga mopeeditoodangu (neid 2-käigulisi pean silmas) mootorid ei hiilanud oma töökindlusega, siis paigaldati asemele 3-käigiuisi 125ccm mootoreid. Lõigati koos raamiga Minski/Moskva vahelt välja ja keevitati Riga raami külge. Need mootorid on väiksemad ja ei äratanud miilitsates väga huvi kui just väga hullu ei pannud.
Vasta
#13

Minul vedeleb üks töökorras 175 ne mootor,oli kunagi kardi peal.Kui kedagi väga huvitab,võib ju arutada asja.
PS:Marki hetkel ei mäleta 3 käiku sees.
Vasta
#14

(07-09-2016, 13:39 PM)pen.skar Kirjutas:  Vana asi, aga mu poiss pani kovrossile Tuula mootori peale ja äge asi sai. Tänavalegaalsus muidugi iseasi...


Tuula mootor peaks lahjema olema kui uuemate Voshodide oma. Minu teada peaks Kovrovetsi mootori asemele ka uuemate Voshodide mootor 1:1 peale istuma. Muidugi kui see Tuula oma kohe võtta oli ja Voshodi oma mitte ning Tuula oma külge aretamine väga hull polmnud, siis arusaadav valik.
Vasta
#15

Tänapäeval on saadaval palju erinevaid hiina päritolu 125-seid katlaid. Mine poodi, osta, paigalda ja minek igati piisav. Motohobi Tartu külje all märja külas on üks asutustest kuhu vaadata. Mootorid on 4-taktilised, starteri, automaatsiduri ja vajadusel ka tagurpidikäiguga.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#16

https://osta-ee.postimees.ee/voshod-kovr...rc=listing
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne