Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2

(14-07-2011, 19:03 PM)elideel Kirjutas:  On see sul ametlik info või ainult iskikliku loendi põhjal tehtud? See tähendab, et ei ühtegi täishäälikut? Imelik.
Pole siin midagi ametlikku, kõik järeldused on tehtud vaatluste ja LKF päringu põhjal.
Vasta

Nägin täna siis oma silmaga eemalt ja silmanurgast Eesti mopeedi numbrimärki Tallinn-Tartu maantee ääres. Stiilinäide kaasas.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Ma olen siin foorumis uus,aga ma olen näinud TJD ,TJF,MHB numbreid.Autodel ja kaubikutel muidugi, nagu teada.
Vasta

Veel: BFL BFB BFC. kas mitte MHC pole olemas?,ei mäleta.
Vasta

(21-10-2011, 22:35 PM)Autorehv Kirjutas:  Veel: BFL BFB BFC. kas mitte MHC pole olemas?,ei mäleta.

Loomulikult on. MHD juba lõpukorralgi.
Vasta

B*-seeriad on jõudnud BFP-ni (täishäälikutega seeriad välja jäetud küll). Tartumaal on viimane TJJ.
Vasta

Järvamaal BFF juba mõnda aega käigus. Võtsin masina 20.09 arvele ja sain sellise numbri. http://album.ee/node/25891420/50281585 .
Vasta

Nägin Hallistes Ford Transitit BFR numbriga.
Vasta

Tallinnas on nüüd jõutud BGB-ni, Harjumaal tulid ka vahepeal kuidagi eriti vaikselt need, aga seal on nüüd ka MHG otsas ja esimesed MHH-d väljas.

Kui täishäälikud välja jätta, läheb ikka kiiremini Smile

Renault Laguna GT '06
Renault Twingo GT '08
Vasta

kas kellelgi on täpsemaid märkmeid, mis hetkest täishäälikud ära kadusid tavaseeriatest? Nii B, M kui T puhul?

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Kas keegi on täheldanud huvitavat eripära:
Reflekteeruva numbriga plõksib tallinn tartu kiiruskaamera sulle ära väikse eksimuse eest aga VANAkooli värvitud numbriga, nagu neid algusaastatel sai, selle peale ei reageeri kaamera ka siis kui ca 130kmh neist mööda lasta?
Ütleme viisakalt nii et tekkis selline huvitav tähelepanek suvel.... mul on sellise vanakooli numbriga auto nimelt.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta

(30-01-2012, 23:20 PM)elideel Kirjutas:  kas kellelgi on täpsemaid märkmeid, mis hetkest täishäälikud ära kadusid tavaseeriatest? Nii B, M kui T puhul?

Kuskil 2010. aasta algusest - M puhul viimane MNA, B juures BCI, T korral THI. Kõik välja antud 2009 lõpuperioodil. Miks nii otsustatud, teab vaid Vanajumal Big Grin

Vasta

BGD(alates 151-st)
MHH
TJM

Peaks olema tänase seisuga siis?
Vasta

Märgatud BGFi ja BGGd.
Vasta

Teeme siis otsa lahti ka sportautode numbrimärkidega. Polegi need siit veel läbi käinud. Üks juhuslik näide http://pilt.delfi.ee/picture/13966275/

PS . Väikesegabariidiline 01KAT , kas kunagine "katsetus" seeria ? Autoks vanem Suzuki Swift cabrio , tundub , et ainus Eestis.
Lisaks veel hobusehaagis "ameerika mõõdus" xxHDZ.
Ja eriseeria IUA Suzuki Sfiwt.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta

Huvitav milleni tartlased jõudnud on.Uusim mida märganud Tartu omadest on TJZ.Sauekate omadest tean MHH,MHJ,MHK,MHL.Ja kui kaugele jõudud B-seeria?
Vasta

888MIS
888MOS
---TMN
003RRR

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta

Lugesin eile teema eelmist osa ja mõtlesin et Mrali pani küll jutuga vähe puusse.Näiteks mina tean et MEZ,TEZ,MFZ,MGZ numbreid tavaseeriana küll.Ja mina tean et AUR antigi ainult 2005 aastal välja mitte 1990ndatel.Ma ei mõtle paha pärast,vaid püüan parandada.
Vasta

Täna sai kohatud valget Audi Q7-t numbriga RUSSIA1
Vasta

(04-07-2012, 20:29 PM)Autorehv Kirjutas:  Lugesin eile teema eelmist osa ja mõtlesin et Mrali pani küll jutuga vähe puusse.Näiteks mina tean et MEZ,TEZ,MFZ,MGZ numbreid tavaseeriana küll.Ja mina tean et AUR antigi ainult 2005 aastal välja mitte 1990ndatel.Ma ei mõtle paha pärast,vaid püüan parandada.

Ma võtsin 2008 aastal arvele auto, siis väljastas Tartu ARK mulle TEZ numbri.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne