AMF KOKKUSAAMINE 2006?
#21

mina septembris-oktoobris liikuja.
...ning kui tulek, teeme õige juba talgud - kas siis mõne liikuri kallal või hoiutingimuste parendamiseks.

teet+vajalikud materjalid+tööriistad

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#22

Minu mõistuse järgi oleks tark tegu ühendada AMF ja Nostalgiapäevad Haapsalus. Plussideks oleks:
1. Jahedam ilm, seega ruumid olemas.
2. Seltskond suurest osast kattuv.
3. Nostalgiapäevade osaline ettevalmistus juba käimas.
Eks vaielge vastu, kellel paremaid argumente on võtta.
Vasta
#23

Oleksin ka oktoobris JJ tulija, kui see just 7. kuupäeva peale ei satu. Ilma kohta oktoobris muidugi raske miskit prognoosida. Mõni aasta veel "suur suvi" sel ajal, aga lund ei tohiks ometi veel olla, kui siis nati jahe ainult.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#24

September ja Oktoober ise ka peaaegu kindlalt tulija

Gaz m20 Pobeda
Vasta
#25

muuseumipapa Kirjutas:On heameel tõdeda, et meie vastu jätkuvalt huvi tuntakse. Kuid paraku on vaba nädalavahetuse leidmine suur probleem. Üritasin midagi välja mõelda - ei õnnestunud. Ja nii ongi, et esimene vaba nädalavahetus alles oktoobris ... Aga tekkis selline idee: äkki ühitaks kokkutuleku Haapsalu nostalgiapäevadega?! Oleme sinna planeerinud minna. Kui aga siiski huvitutakse varjupaika tulekust, siis oktoobris sobiks küll.

Aga kui läheks mõlemale - st. septembris Haapsallu ja oktoobris JJ-sse - lambad söönud ja hundid terved!!! Ainult Haapsalus olla-, noh, tahaks seda hääd autosauna veel proovida, aga kogu eestirahva silme ees, palja, khm, asjaga ringi joosta kah veits imelik (järsku mõni tuttav tuleb ka Haapsallu)Big Grin! Aga JJ-s kõik omad inimesed! September-oktoober oleks endale parem kui august.
Vasta
#26

Too nüüd minu elamus.Sel suwel sai oldud kaks korda JJ.Ööbitud staabiautos.Ja asja juures kõige ilusam:ärgata hommikul 7 ajal ,ümberringi waikus ,päike paistab ja ümberringi palju kena vanatehnikat.Toopärast sooviks weel enne talwe saabumist JJ olla.
Vasta
#27

Ise oleksin ka 99% tulija !

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#28

Oktoober saabumas ,mis saab tollest kokkutuleku ideest?
Vasta
#29

Küsimus vist sulle, kui eestvedajale Smile Määra kuupäev, hääletus, kes tuleb. Ära unusta avaldamast mis summa maksma läheb (kui läheb). Praktika näitab, et "vajaduste selgitamine" ei vii kuhugi. Parem on mingite kokkulepete alusel koheselt päev ja koht paika panna.
Vasta
#30

Pakuks wälja 14-15 oktoober.Rahaasjadega tegelemise usaldaks küll kellelegi teisele.Näiteks KRIS ile,tema senini selliste asjadega kenasti toime tulnud.Samas kas see kuupäev sobib Tuvele ja Ivarile?Aga midagi võiks ikka toimuda enne lume tulekut.
Vasta
#31

ma nönna värske kasutaja siin foorumis, aga tulija ,kohe 100prossa kindel!!!
Vasta
#32

Asjaolud nüüd siis sellised: 7/8.okt. osutus just praegu vabaks; 14/15.okt. kahjuks kinni; 21.okt. saaks peale Põrnikaklubi külaskäiku alates kella 13.00-st. Tehke valik ja tere tulemast!
Vasta
#33

Mulle sobiks ka 21 okt.7-8 ei sobi mulle ja see polegi vist oluline.Aga ega kõigile sobiwat kuupäeva on vist raske leida.Kui Tuve ütles ,et 21 sobib siis miks ka mitte.Aga siis võiks sääl ka midagi korda sääda  wõi aidata.Mis arwate?Ja igaüks saab oma söögi ja joogipoolise eest ise hoolitseda.Siis ei tule mingit rahakorjamist ka.Ja pisikest politseiautot sääl värawas toidab igaüks oma äranägemise järgi.See minu nägemus asjast mis ei pea olema lõplik.Ootaks ka teisi arwamusi ja ettepanekuid.
Vasta
#34

Endale sobiks ka 21 okt. Loota jääb vaid, et ilm pole sombune.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#35

CoolMA kui siin noor huviline ütlen et mul on alates 14.okt.kõik veel vabad!aga kauaks ei tea,muidu oleksin tulija ikka ka!Rolleyes

Huvitab kõik mis müriseb ja liigub!
Vasta
#36

21 siis , kyll emal synnipäev aga jj lyhemmaa kui kuressaardeSmile täitsasobib!!!!
Vasta
#37

Paneks siis ka nime kirja. 21.10 sobib hästi.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#38

21.10 väga hea.Lokutalt kolm meest tulemas.

Igal korralikul maamehel peab olema vähemalt üks Moskvitš.
Vasta
#39

Sobiks ka mullegi see kuupäev. Küsimus aint et mis kell asi nagu algab?

It's nice to be important, but it's more important to be nice!
Vasta
#40

Nagu postituses #32 öeldud, võiks meie ettevõtmine alata kella 13.00-st alates, peale Põrnikaklubi ürituse lõppu. Kes aga soovib põrnikate paraadi ka vaadata - tulgu varem. Kes aga peab 13.00 liiga varajaseks - tulgu hiljem. Küll meid üles leiate.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne