AMF KOKKUSAAMINE 2006?
#81

Kahjuks jääb vist tulemata, kuna olen homme kuni ca poole kolme-kolmeni Tartus hõivatud ning transport kah hetkeseisuga puudub (kui mingi võimalus tekib, oleks muidugi üpris hea meel)...
Vasta
#82

North Kirjutas:Nohnii. Nüüd on ka minuga ühelpool. 38,5 palavikuga voodis. Teie aga lõbutsege hästi ja klõpsige mõni pilt ka.

Endal nüüd 1GB (+ 256+128+32mb veel lisaks) mälukaart ning 2 akut Smile Nii, et puudust ei tohiks tulla Smile Kindlasti pildimaterjali näed tohutult Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#83

Ma ei osanud seda mujale panna, aga tahtsin öelda suur tänu kõigile sõpradele-kaasfoorumlastele õnnitluste eestSmile Loodetavasti enamikuga teist homme Järva-Jaanis näemeSmile

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#84

Wabandan,ette jõuan alles mingi 15 00 ajal.Aga tulija 100%.
Vasta
#85

pritsimees Kirjutas:Kas keegi sõidab õhtul tagasi ka läbi Türi ?
Oleneb "kui" õhtu, ma ise olen Türilt ja plaan kah kohale venida.
Vasta
#86

Juba hakkan kodust tulema Smile Jõuan kell 15


EDIT: Juba tagasi Sad Seekord siis sattus nii, et mina, PETSS ja võttegrupp saabusime viimastena ja tulime esimestena. Kuid pildid tulevad nii pea kui võimalik. Polnud midagi teha, järgmine kord siis uuesti Smile

PS. Talve kokkutulek võiks tulla ka Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#87

Mõned pildid ka kokkusaamisest siia.Igavesti vahva üritus oli!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#88

selle lühikese külastuse käigus,mille meie pojaga tegime,jättis minule isiklikult kõige sügavama mulje,eelmise postituse kolmandal pildil olev klassiruum. kes pole käinud - minge kindlasti,seda peab nägema!
tänan varjupaika informatiivse ekskursiooni eest.aitäh.
Vasta
#89

fic Kirjutas:Juba hakkan kodust tulema Smile Jõuan kell 15


EDIT: Juba tagasi Sad Seekord siis sattus nii, et mina, PETSS ja võttegrupp saabusime viimastena ja tulime esimestena. Kuid pildid tulevad nii pea kui võimalik. Polnud midagi teha, järgmine kord siis uuesti Smile

PS. Talve kokkutulek võiks tulla ka Smile
Wabandan,et olemas olen.Paraku sõltuwalt olukorrast pidin arwestama Allani soowe.Heameelega oleks maailma ja muud parteipoliitikat arutanud nii Tuve kui ka sõber ENO1 & COga.Lootus kustub wiimaseńa.Ja loodan ,et kunagi saan oma sõpradega rahulikult asju ajada.Tänud Tuvele ja Ivarile asja korralduse eest!!!Kinomuuseoum vääriks omaette teemat!See vähemalt minu jaoks teema ,millest võiks kõnelda lõpmatuseni.
Vasta
#90

Õppeklassi pöördlavast ja seal olevatest mootoritest.Pildilt ei paista aga need mootorid kõik liikusid elektri jõul,vajuta ainult nuppu ja näed kuidas kõik mootori sisemuses toimib!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#91

Sull7 Kirjutas:Õppeklassi pöördlavast ja seal olevatest mootoritest.Pildilt ei paista aga need mootorid kõik liikusid elektri jõul,vajuta ainult nuppu ja näed kuidas kõik mootori sisemuses toimib!
Tegija oli ka kinumuuseumi kompressor Smile

Aga tore oli, oleks võinud rohkem kesta.
Vasta
#92

Kodanik "fic" & co küll viimastena ei tulnud. Wink
Vasta
#93

Austatud kokkutulekulased! Varjupaiga poolt tänan kõiki, kes sombusele ja vihmasele ilmale vaatamata Järva-Jaani jõudsid ning meie ühise koosolemise mõnusaks ja asjalikuks muutsid. Kuna meie päevakava võttis kohe tempo peale, siis juhtus väike äpardus: nimelt jäid nende kokkutulnute kasutajanimed, kes peale tutvumisringi saabusid, fikseerimata. Vähendamaks varjupaiga perenaise (ka kroonikakirjutaja) pahameelt, olge head ja andke palun märku, kes hilisemad tulijad olid. See on teada, et meid koos sõpradega 38 oli, aga tore on ka kasutajanimed jäädvustada.
Päevakavas tuli ilmataadi tujudest olenevalt muudatusi. Samuti ei kujunenud tuliseks arutelutelu teemal "Varjupaiga olemus", kuna kahjuks oponente nappis (õigupoolest nagu polnudki ...) Suured tänud veelkord kõigile isendite talvekorterisse paigutajatele! Uute kohtumisteni!
Vasta
#94

Ja üks kinomuuseumit puudutav asi, kokkutulek oli kui muuseumi soolaleiva pidu Smile
Vasta
#95

Väga tore üritus oli. Suured tänud Muuseumipapale ja teistele, tänu kellele see kõik teoks sai.

P.S. Selliseid filme nagu kinomuuseumis juba tavakinos ei kohta.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#96

korvimees Kirjutas:P.S. Selliseid filme nagu kinomuuseumis juba tavakinos ei kohta.
Ja vaevalt ka kinos mõnuga süüakse ja juuakse ning juttu ajatakse Big Grin

Aga Koeru tehase filmid olid vapustavad.
Vasta
#97

Kurjam., paistab et teil oli lõbus... Mul teine pool otsustas angiini jääda ja sestap pidin lapsehoidja olema seekord... aga loodame et järgmine kord läheb õnneks!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#98

Sull7 Kirjutas:Õppeklassi pöördlavast ja seal olevatest mootoritest.Pildilt ei paista aga need mootorid kõik liikusid elektri jõul,vajuta ainult nuppu ja näed kuidas kõik mootori sisemuses toimib!

Sellised mootorimaketid olid meil enne isesisvuse tulekut omal ajal ka TRÜ sõjalise kateedris (ja eks olid ka TPI omas)- elekter neid ei käitanud aga olid kõik hoolikalt lõhki lõigatud ja lõikekohad punaseks värvitud.
Kuhu kõik see varandus: töökojaseadmed, stendid, lõhkilõigatud õppe BTR-id ja nende mootorid kõik said?

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#99

eberhard Kirjutas:Sellised mootorimaketid olid meil enne isesisvuse tulekut omal ajal ka TRÜ sõjalise kateedris (ja eks olid ka TPI omas)
[...]
Kuhu kõik see varandus: töökojaseadmed, stendid, lõhkilõigatud õppe BTR-id ja nende mootorid kõik said?

Küllap EMEXisse. Kaalu neil oli ja keegi sai paraja raha nende eest, kes "pumba" juures oli. Ega's kõik Järva-Jaani meeste moodi ettenägelikud ei olnud, et sellise kraami alles jätsid...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

J-Jaani isendid taheti ka puruks lõigata aga tänu Tuve äkilistele tegemistele jäi alles.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne