Toyota Corolla '76
#1

Sain sellise riistapuu endale. Projektivärk=ei sõida ja roostes Smile
Auto on 2 uksega ning universaal. Mootoriks - 1200. Kavas on max algupäraselt taastada. Tööde/juppide nimekiri saab koostatud "nekst viik", kuid esialgne hinne (juppidele) ulatub 50 000 kr-ni, kui arvestada originaale, mida suurelt jaolt enam saada pole Sad
Autosi Eestis oli kümmekond aastat tagasi päris palju registris, ligi 100. Kui kellelgi on silma jäänud midagi taolist - võtan teatiseid rõõmuga.

Pildid üritan pisut hiljem üles panna.
Vasta
#2

ee omasin sellist paar aastat tagasi ja alles hiljuti oli yks kollane auto24.ee muugis, natuke on ka mingeid juppe alles , muidu sitaks vastupidav mootor on see 1,2v3

Pole midagi targemat teha
Vasta
#3

See sama auto24-st ongi. Mis juppe alles on?..
Vasta
#4

alles hiljuti oli käigukast...
veel on olnud ke-35(see siis see ilma aknaraamidetta e.hardtop)
aga mingeid juppe on karbussist, kelladevärk, osad armatuurijupid, tulede v6i siis see suunade kang, ja noh selliseid pisividinaid,yks 6hupuhastaja ja rool

Pole midagi targemat teha
Vasta
#5

mul endal olemas toyota tercel '79 peaks vist nagu olema nagu corolla aint teise nimega..on kahe ukseline.
ma sain enda oma tööle, aint nyyd vaja keretööd teha ja siis tyhikäiku nokitseda..
auto ise heas korras ei roosteta eriti. ainult nyyd otsin sellele stanget mingit teise auto oma mis läheks sellele ette, kuna mudu liiga tyhi se esiots..

Toyota Is Like A Koyota..
Vasta
#6

sannu556 Kirjutas:Toyota Is Like A Koyota..

miks mitte Poyota või Noyota? Big Grin
(vabandan väga suure teemakauguse pärast)

79nda aasta Terceli ja Corolla erinevusest võib natuke lugeda siit: http://www.ajovalo.net/Historia/t.htm
tercel oli siis juba esiveoline ja corolla veel kuni 1983 tagaveoline.
Vasta
#7

tänan teatamast..

Toyota Is Like A Koyota..
Vasta
#8

KILLER666 Kirjutas:alles hiljuti oli käigukast...
veel on olnud ke-35(see siis see ilma aknaraamidetta e.hardtop)
aga mingeid juppe on karbussist, kelladevärk, osad armatuurijupid, tulede v6i siis see suunade kang, ja noh selliseid pisividinaid,yks 6hupuhastaja ja rool

Lõpuks leidsin aja ka süveneda...
Kui on, siis oleks vaja:
RH ukseläve katet (plastikust)
esipõlle
armaturi sisse kuluks ära kell, kui saada

Veel parem, kui saaks jäänust pildi teha, ma siis saaks näpuga näidata, millest ära ei ütleks... Wink
Vasta
#9

Naabrimees sai endale paar aastat tagasi corolla  '73,  2 ukseline ja 1200 katlaks.Sain selle masinaga paar korda sõita ja pean  ütlema, et liikus vägagi hästi edasi. Vaja oli vaid  sumps vahetada, muidu oli ülevaatus olemas ja kõik töötas nagu peab. Kahjuks ta seda korda ei teinudki ja auto seisab siiani tal hoovis kurvalt. Uurisin just, plaanib selle  emexisse viia. Juhipoolne külg on  kahjuks roostes. Nii et saadan sulle privas nr,  võta ühendust omanikuga ja usun, et leiad sealt endale vajalikud vidinad/jupid kuigi ta vist soovib seda ka hoovi pealt niema saada. Auto peaks siiani komplektne olema. Auto ise asub  kabli kandis.
Vasta
#10

Smile
vääga rõõmustav uudis.. aga kas sellest masinast kuskil pilte ei ole või ei võiks paar tykki klikkida..
ning kysimus selline ..Big Grin kus se kabli asub?Toungue

Toyota Is Like A Koyota..
Vasta
#11

Viimasel ajal vanu Corollasid ja yldse Toyotasid palju v2lja tulnud. Taastamisse l2hevad neist vist kyll v2hesed. Kui kellelgi teada m6ne KE30 asukoht, siis andke aga teadaSmile

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta
#12

On tõesti jah.. Se KE30 versiion ilmus vist 1976ndal aastal.. ja eriti ei sarnane ka 1979nda aasta omaga.. ma oleks tõesti õnnelik kui ma leiaks teise samasuguse.. siis saax kasvõi teist doonorina kasutada.. Enda auto seisab hetkel, aga mootor töötab.. kuid kahju se et mitme aastaga seisnud siis sumbut oli natsa õrn ja lagunes ära nyyd seisab garaaazi kapi juures kuid ei hakka seda hetkel parandama ka.. ja mudu erilist roostet epal ei ole vaid on vaja juhiuks ära pahteldaja ja värvida.. kuna sinna on päär suuremat triipu peale tulnud kuna avati ust liiga suure hooga mingi ääre vastu..muidu jahm korralik.. vaja veel talle veljed teised leida aga auguvahet ja neid ei ole mõõtnud (ei ole meelde tulnud kui tegelen sellega) aga vedrustus vaja ära teha ja masin liiguksWink

Toyota Is Like A Koyota..
Vasta
#13

sannu556 Kirjutas:Enda auto seisab hetkel, aga mootor töötab..

Summuti sellisele on veel leitav (B-osa). Velgedel on augud 4x100.
Vasta
#14

vedrustuse kohapealt niipalju, et endalgi just veermiku osa vaja natuke ehitada, kuna plaanis pyhaduseteotus, nimelt rallit rallisprinte ja muud sellist s6ita sellega. Puksid ja asjad praktiliselt k6ik saadavals ke30 seega pole probleemi nende leidmisega. Suurem probleem saab vanade Toyotade taastamisel olema arvatavasti keredetailide leidmine. Endal enam v2hem k6ik olemas ning kui kellelgi miskit vaja on, siis v6ib kysida, ehk oskan aidata.

Aga muidu tore, et vanade Toykarite omanike ring suurenebSmile

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta
#15

Tsitaat:To Style:   hmm.. B-osa.. aga kas oskad öelda kus kohas umbes..? Ja ma uurin velgede kohta jubaWink


Tsitaat:To Chobram:  mul erilist keredetaile vaja ei ole.. kõik on ilusti sirged ja möllud.. aga oleks vaja kõrvalistuja ukselinki.. se sinna ära roostetanud ja kui ust lahti teha siis enam link alla ei tule.. aga jahm roostetriibud juhi uksel ning se vist peakski kõik olema.. Kuid ex ma uuri siis veermiku kohta, et vedrud ja puksid leitud saab..Toungue Siis valmis seda ka nurrutama.

Kuid ka mure selles et käsipiduri trossi yx pool on otsapunktist katki läinud et siis aint yx pool võtab aga ei ole yhendatud.. Ega erilist vahet vist ei ole mis trossi ma võtan.. aint et pikkus läheb??
                                               Tänan..

Toyota Is Like A Koyota..
Vasta
#16

ei tee mingit reklaami ega midagi, aga netist k6ige lihtsam tellida autoosad.ee seal m6ningaid asju ikka on. trossi koha pealt niipalju, et peax olema ikka identsed jah. endal vaja sammuti käsipidur tõõle saada ja kõik trossid vahetada.
Ukselink v6ta lahti ja m22ri 2ra, ehk hakkab t88le...see systeem. kui ei hakka, siis mul olemas.

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
Vasta
#17

Chobram Kirjutas:Viimasel ajal vanu Corollasid ja yldse Toyotasid palju v2lja tulnud. Taastamisse l2hevad neist vist kyll v2hesed. Kui kellelgi teada m6ne KE30 asukoht, siis andke aga teadaSmile

yks seisab avinurme kultuurimaja k6rval maja taga...
oma 8 aastat juba vist...

Pole midagi targemat teha
Vasta
#18

KILLER666 Kirjutas:
Chobram Kirjutas:Viimasel ajal vanu Corollasid ja yldse Toyotasid palju v2lja tulnud. Taastamisse l2hevad neist vist kyll v2hesed. Kui kellelgi teada m6ne KE30 asukoht, siis andke aga teadaSmile

yks seisab avinurme kultuurimaja k6rval maja taga...
oma 8 aastat juba vist...

sellest on ennegi juttu olnud, oli kunagi minu käes. dokumendid ühe sommi nimel ja somm on kadunud koos dokumentidega. Viimati oli peale aretatud Starleti mootor, umbes 8 aastat tagasi
Vasta
#19

Nüüd on lood nii laugel, et Corolla otsib uut seisukohta Sad Kas keegi lahke inime Tallinnast oskab pakkuda/soovitada varjupaika? Ei taha katusealust, lihtsalt kohta seismiseks. Olen nõus ka mingi raha koha eest maksma. Vana parkimiskoht läks äkk-rekonstrueerimisele ja sinna autot enam panna ei saa...

PS. Asjaga on VÄGA kiire... Sad
Vasta
#20

Auto müügis...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne