Otsin mõnda Opel Manta ehitajat (konsultatsiooni eesmärgil)
#1

Tere,

otsin inimest, kes taastab/ehitab Opel Mantat. Otsin puhtalt sellepärast, et mõtteid vahetada ja pilku peale heita, kui just mingi salaprojekt pole. Tahaks kuulda ja näha, kui hull asi võib olla jne. Endal võimalus nokitseda ühte Mantat (hetkel ta seisab hoovipeal) aga tahaks enne kindel olla, kui tundamtus kohas vette hüppan ja oma peaga lammutama hakkan. Pole varem sellise vanuriga suhet olnud. Kunagi liikusid jutud/pildid ühest punasest Mantast, mis tõsist ehitust sai aga enam ei leia kuidagi infot selle kohta.
Ühesõnaga tahaks lihtsalt vaadata kellegi projekti ja mõelda, et kas ise suudaksin hakkama saada. Ääretult kena masin on, seega raatsiks sinna aega ja rahanatukest matta ka.

Igasugune abi teretulnud, tänud!
Smile
Vasta
#2

mis on su manta reg nr on ? ega mitte 471 LAF ?
Vasta
#3

nägin Opel Mantat Tääksi rajal krossi sõitmas. Auto roolis istus mees nimega Roberts Tildmakers, kuid kommentaatori jutu põhjal olevat tegemist läti-eesti segaperega ja poiss on eesti päraselt Robert Tõldmaaker. ajasin ka poisi isaga auto juures tiba juttu - tõesti oli eestlane. aga kust nendega kontakti saad - tõesti ei oska soovitada. vo mõnel lätis toimuval autokrossil õnnestub neid näha.
Vasta
#4

Lauriga oled ilmselt juba mõtteid vahetanud?

lisaks paistab veel üks 3.0 Manta Maarjamaal pakkuda olevat:
http://gsi.ee/foorum/viewtopic.php?t=148...252143e69e

ehk on abiks info mingitpidi - müüjal näikse veel plaane olnud Asconaga (16V kadeti tehnikaga - kergelt teostatav), niiet ehk on suuremat sorti "laia profiiliga opelispetsialist" Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#5

Tere,

Vuoo.. mul oli see teema veits meelest läinud. Aga..

Sm. Ivo - mul ei ole 471 LAF (kes/mis/kus on 471 LAF?)

keskealine vanur - tänud, panen kõrvataha info ja ehk taban nad kuskilt

13piisab - kui Lauri on siin kasutaja dworkin, siis olen. Nägin seda müügikuulutust ka. Omakandi vend.. peab läbi hüppama.

Tänud!

harold
Vasta
#6

Ei midagi, mõtlesin et äkki minule väga tuttav Manta ehk sinu kätte jõudnud, aga siiski pole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne