tallinn.mashke.org igavikku vajunud?
#1

Tere,

tahtsin ma korra ZIS-127 värvifotot vaadata ja teadsin, et mashke.org all selline on. Ei saanud aga serveriga ühendust?

Kas tõesti sealne server kogu suure hulga väärtuslike vana-ühissõidukipiltidega igavikku lahkunud?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#2

Olen kindel, et kui peaks ka serveriga midagi juhtuma, siis kindlasti on need pildid kuskil kellegi kõvakettal või CD-l Smile
Vasta
#3

Saidi autor on komandeeringus Venemaal, ei tea põhjuseid.
Vasta
#4

Mitte ainult tallinn. mashke.org, vaid ka riga ja ytrami omad. "Koduleht" www.mashke.org väidab, et lehed on active, aga mittetöötamise põhjust tasuks küsida lehe autorilt
Vasta
#5

Töötab
Vasta
#6

link
http://tallinn.mashke.org/
Vasta
#7

Nüüd töötab jah, aga eile mitte.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#8

sellel lehel võiksid uued omnilinki bussid ka olla.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#9

crazy Kirjutas:sellel lehel võiksid uued omnilinki bussid ka olla.

Igasuguste eraisikutel põhinevate sellelaadsete projektide puudusteks on reeglina see, et üksiku inimese ressursid (vaba aeg jms) on piiratud, et kogu projekti korraga realiseerida. Kui inimene tegeleks sellega kogu vaba aja, jättes nt uneajaks ainult 4-5 tundi, siis ei oleks see enam meeldiv hobi, vaid tüütu kohustus. Loodetavasti veebileht pidevalt täieneb vastavalt selle loojate võimalustele. Tänagem parem autoreid selle eest, mis nad juba teinud on!

Olen seda kõike omal nahal kogenud, sest mu mõisaportaaliga http://www.mois.ee/ on täpselt samad lood - kolossaalne materjali maht ei võimalda seda ühekorraga realiseerida, vaid ikka tükkhaaval ja tasapisi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#10

Kodanik `Hull´, iga asi omal ajal. Proovi ise selline asi valmis teha.
Vasta
#11

crazy Kirjutas:sellel lehel võiksid uued omnilinki bussid ka olla.
Neid uusi vahi tänawal palju tahad.Aga wanu näeb waid tollelt lehelt.Ja läheb kindlasti hulk aega enne kui see leht walmis saab.Edu tegijatele.
Vasta
#12

Mina ootan ootan ootan 9tr trolle. Vähemalt on mille nimel elada Toungue Jõudu ja jaksu autorile!
Vasta
#13

oxygen Kirjutas:Mina ootan ootan ootan 9tr trolle. Vähemalt on mille nimel elada Toungue Jõudu ja jaksu autorile!
Mina aga jällegi Ikarus 260, 280, 180 ja 556-i... Smile
Vasta
#14

Regardman Kirjutas:Saidi autor on komandeeringus Venemaal, ei tea põhjuseid.
Mina ka ei tea, mis põhjusel autor venemaal on. Aga kui ta tagasi peaks tulema, siis Ikaruste pilte on ootel 5640, lisaks teist sama palju muud kraami. Siis tegeleb ta veel ka vene piltidega jm. Väga raske olukord
Vasta
#15

Martin256 Kirjutas:
Regardman Kirjutas:Saidi autor on komandeeringus Venemaal, ei tea põhjuseid.
Mina ka ei tea, mis põhjusel autor venemaal on. Aga kui ta tagasi peaks tulema, siis Ikaruste pilte on ootel 5640, lisaks teist sama palju muud kraami. Siis tegeleb ta veel ka vene piltidega jm. Väga raske olukord
14tr-id jäid ka pooleli
Vasta
#16

oxygen Kirjutas:14tr-id jäid ka pooleli

Olge rahulikud, minu mõisaportaal on ka pooleli. Juba mitu aastat. Kui vaba aega leian, siis arendan jälle kusagilt veidi edasi. Ega säherduselaadne suurprojekt kunagi vast päris valmis ei saagi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#17

mina ootan igatahes 15 tr-ide pilte.eriti 408

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#18

crazy Kirjutas:mina ootan igatahes 15 tr-ide pilte.eriti 408
Kui loodad põlemise pilte, siis ootan edasi. Neid sinna ei tule, kui see ainus ajalehe udukogu.
Vasta
#19

Sellest trollist ei ole üldse eriti palju pilte ju. Paari olen ainult näinud. Ma ei tea muidugi seda, mis 6631 enda kogus on.
Vasta
#20

Ega nüüd wiimnepäiw ole ,et kõik korraga pilte näha tahawad.Pigem soovitaks kasutajat 6631 mõistlikuse piirides aidata.Paraku peab ta tegelema ka muuga kui  foorumi ühistranpordi teemal.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne