Kõigi mossesõprade unistus...
#1

.... on oma autole saada alla umbes selline velg. Antud peletis pärineb ühe ameeriklase tagasilla küljest. Velg : 15x8? tolli Cragar ja rehv seal peal 205/?? Velje poldiaugud sobivad ideaalselt.

[img][Pilt: p8170103sw9.jpg][/img]

NB!-veljed ei ole müügis.

Terv,
Valts@nägi et mossel kah 5 poldiauku ja mõtles et proovib korra.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#2

Päris ilus aga kas see sul vastu koopaäärt ei hakka käima või, Pead koobast lõikuma hakkama. Mosse poldivalem vist 5x114,3 kui ma ei eksi. Kui küsida tohib siis mis hinnaga sellise velje kätte saab umbes.
Vasta
#3

Ega see velg selle mosse alla ei jäänud. Läks ikka tagasi suurema auto külge. Lihtsalt "pulli pärast" proovisin et kas läheb ja kuidas jääb.
vastu koopaäärt hakkaks see kindlasti käima, antud pildil on tagaosa tungraua peal. Kui oleks aga soov tõesti see velg alla keerata peaks ilmselt kasutama jäikasid piruka mosse tagavedrusid ja ka koopaäärt tuleks relakaga järele aidata.

Hinna kohta ei oska midagi öelda, minu autol olid need juba all.Wink

Millegipärast tuleb alati pilti vaadates meelde kõigile tuntud lause:
"Thank you MTV, for pimping my ride (Moskvits)"Big Grin

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#4

mossele läheb ka vanema toyota hiace 14 toline velg alla.
Vasta
#5

Ma niisama, puht teaduslikust huvist uurin, et mis sõidukiga tegu on millele need veljed alla käivad?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne