Märguanded liikluses Eestis ja mujal
#21

Mina olen tänu avaldanud : käsi rusikas ja pöial püsti ,loodan et on arusaadav , seda ristmikel kus kiirus olematu ja ka selge peaks olema milline on näppude asend . Harva aga kohtab siiski mõistlikke ja heasoovlikke juhte , loodan et vastastikune viisakus ausse tõuseb.
Vasta
#22

Eestis harwaesinev nähtus ,küll aga mujjal Euroopas,kiirendusrajalt esimesse ritta sõitjad (vähemalt rekkajihid) tänawad alati käewiipega juhte kes läksid wõimalusel teise ritta,et ma bhanile pääseks.Siinmail paraku olukord selline,tahan keerata kiirendusrajalt või ristuvalt teelt suurele teele,mõni üksik kes tõmbab teise ritta ,ma pöörama mahuks.Tawaliselt teeandjad igas olukorras bussid ,trollid või siis samasugused LKWd. Samas annan (ka PKW roolis)ka alati teed bussidele ja koormaautodele. Olles ise päewast päewa LKW roolis ,heameel tõdeda ,et järjest rohkem PKW juhte arvestavad ka minusugusega.Ja alati saab neid käewiipe või suunatuledega tänatud.
Vasta
#23

Ise näitan ka paremat suunda kui möödasõit paistab ohutu.Ja kui keegilaseb mind mööda siis ohutuledega korraks tänan.Tavaliselt sellepeale rekkajuhid korraks veel vilgutavad veel täistulesid.

Paljud aga ei näitta paremat suunda sellepärast, et ei taha seda oma sõdametunnistuse peale võtta kui peaks möödasõit ebaõnnestuma. Isegi olen pidanud korra kaks kähku vasakut vilgutama ja kergelt ette keerama.
Vasta
#24

möödasõiduks paremat suunda näidata on jah viisakas, kuid alati peab jälgima, kes tagumise auto roolis on, sest tihtipeale ei mahu a la blondide tibide, ainult linnas sõitvate pintsaklipslaste jt omasuguste pähe, et "mida see esimene nüüd paremale vilgutas ja ise ära ei pööra" ning mööda nad kah ei sõida. Selle asemel ootavad, kuni tuleb mingi hea, kurviline lõik, et siis kamikazena sinu ja vastulija vahelt läbi uimerdada (u + 5-10km/h võrreldes muu liiklusega).

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#25

Selle parema suunaga ei maksa vast ülearu viisakas ka olla. Ise võtan seda "abi möödasõidul" suht skeptiliselt, sest pea enamus kordi näidatakse seda olukorras kus ees sõitev juht pole ise veendunud ohutu möödasõidu võmalikkuses. Eriti ebavajalikud on olukorrad, kus 2-3 korda järjest näidatakse, et mine mööda, siis jälle kohe, et ära mine - selline juht peaks iseenda aitamisega pigem tegelema...Samuti on seda "viisakust" avaldatud ennem pimedat kurvi jms absurdsetes olukordades - selline asi pole ammugi mitte viisakus, mis ei tähenda, et need kes õigesti teisi abistavad, ei peaks seda edasi tegema. Samas iga meist elab oma elu ja esmalt tuleb ikka ennast usaldada ja siis sealt edasi teisi. Arvestades nüüd liikluses vohavat kultuuritust, kas tasub siis liigselt usaldav olla? Oma silm on kuningas.
Vasta
#26

Ka bussijuhte, kes raatsivad oodata, kuidas bussile tõttan, tänan käeviipega.
Vasta
#27

egiptuses öisel ajal körbes söites kasutavad paljud juhid,eriti bussijuhid vaid park vöi siis pooltulesid.vastutuleva söiduki korral vilgutatakse kaugtuledega.juhul kui teine juht vilgutab vastu,on köik korras-nimelt kontrollivad nad niimoodi,kas vastutuleva söiduki juht juhuslikult ei maga...

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne