Leiunurga toetuseks
#1

OK, olen dadiga nõus, et e-bay ja muud välismaised saidid on huvitavatest autodest pungil. Samas on samasisulisi kuulutusi Eestis suhteliselt vähe ning näiteks Datsun Gloria oli tõesti (vähemalt minu jaoks) huvitav leid. Jäin sellest küll ilma, kuid vähemalt saab sellest keegi teine (ja mitte Kuusakoski) rõõmu tunda.

Seetõttu võiks minu arvates midagi näiteks Eesti leiunurga sarnast küll toimima jääda. Pole just aega iga päev kõiki lehti ja internetisaite läbi tuhnida ning miks ei võiks keegi, kes midagi huvitavat leidnud, sellest teada anda.

Nagu ma aru olen saanud, on Turuplats siiski rohkem forumlaste endi ostu-müügi kuulutuste jaoks.
Vasta
#2

Tõsi ta on, et ebay jm sellised kohad pungil huvitavaid autosid täis. Samas olen ka mina selle poolt, et eestimaine leiunurk võiks siiski olla. Kui pole kohta kus asjaomast infot huviliste vahel jagada, siis pole minu arust ka tagantjärele eriti põhjust halada, et see või teine huvitav isend "läks kuusakoski lõugade vahele".




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#3

Ma nüüd aru ei saa, ka ei viitsita lugeda või mängitakse lolli või ollakse loll ... lugege mu postitus veelkord läbi.

Dad.
Vasta
#4

// ... erandina võib Turuplatsi alla postitada kohalikke kuulutusi!! //

...et siis turuplatsi all võiks olla näiteks teema leiunurk, mis koondaks kokku leitud eestimaiseid kuulutusi? Oleks ehk asi ülevaatlikum, kui iga leid eraldi teemana?




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#5

Kuna Svenson on hetkel vastu foorumi puu muutmisele(ilmselt süsteemi aegluse pärast), seega ainuke hetkel toimiv variant postitused üksiti Turuplatsile ja kui keegi tahab targutada, siis Uunikute teemas. Ei tohiks ületamatult raske olla,

Dad.
Vasta
#6

Aga miks mitte uunikute alajaotuse alla teha üks teema nimega Leiunurk ja siis sinna postitada järjest? Samamoodi nagu on teemad Eestimaal leiduvate masinate kohta jne.
Vasta
#7

Hõljuk Kirjutas:Aga miks mitte uunikute alajaotuse alla teha üks teema nimega Leiunurk ja siis sinna postitada järjest?
dad Kirjutas:Kuna Svenson on hetkel vastu foorumi puu muutmisele(ilmselt süsteemi aegluse pärast)

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#8

Ühe teema tegemine ei eelda foorumipuu muutmist ju. Ma pean silmas lihtsalt sellist teemat, nagu see sama käesolev teema "Leinunurga toetuseks".

EDIT: Sellest on vähe kasu, kui ma teema teen ja adminnid sellega nõus pole ja ära kustutavad.
Vasta
#9

Tee tee, kui seal ainult linke pannakse ja minimaalne tutvustav jutt ja OT pole siis laske käia (võib esile ka tõsta ette), eks otsast mõni adminn viitsib ka vanu poste ära kustutada...


Edit: tegelik põhjus, miks uusi foorumi teemasid juurde ei tee on, et sügisel natuneke toimetame siin vähe põhjalikumalt kõigi teemadega.
Vasta
#10

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17250
Vasta
#11

...ja kohe üks mees keeras topic-u p...se. Kas moded kustutavad selle jumalauda vale posti?
Hõljuk, ehk parandad oma esiposti ära, kirjutades mis kirjasi on sinna oodatud (a la "kui leiad mingi kuulutuse, mis võiks teistele huvi pakkuda ja mille müüjaks pole sina...")
Vasta
#12

TÄHELEPANU SELTSIMEHED KAASFOORUMLASED!!!

Automoto foorum pole selleks loodud, et "saaks modedele ära keerata". Põhitemaatika on ju siiski tehnika.

Sellepärast kutsun teid korrale, et mitte teha selliseid postitusi, nagu ees pool oli (mitte tsiteerides, aga kõlas enamvähem nii f..ck of mode)....

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#13

Tambets Kirjutas:selliseid postitusi, nagu ees pool oli
Kui sa minu oma silmas pead, siis minul küll sellist mõtet polnud... Pigem, palusin abi...
Vasta
#14

Täpsustasin teema esimest posti, sobib?
Vasta
#15

Ok, aga mõte jääb samaks...
Need postitused esialgu ikka turuplatsile...
Nagu oli kuulda, tuleb suurem serveri puhastus....
Äkki siis tehakse selline nurk....

Arvab Tambets

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#16

Tambets Kirjutas:TÄHELEPANU SELTSIMEHED KAASFOORUMLASED!!!

Automoto foorum pole selleks loodud, et "saaks modedele ära keerata".
Mulle küll tundub, et on. Big Grin Seda on tehtud ka. Toungue
Vasta
#17

ma juba vaikselt aiman, millise jamalaviini käima vedasin.
FSO... nagu korra kuus nendega maanteel võitlemisest veel vähe oleks.


Vasta
#18

Variant võiks olla veel, et teha nii nagu on "Pildimängu" jms postitustega, et pannakse linke ja arutletakse samas kohas ning mingi aja tagant tehase uus "vol".

Dad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne