Gaz-24 1978
#1

Sain siis minagi Volga omanikuks Big Grin auto siis aastast 1978 ja tehnilises passis märgitud värvuseks hall, kuigi auto on valge/beez. esialgu oli siis plaan miskine noorte auto teha, et väljast originaaliks jätta ja sisse uus välimus anda, see plaan oli muidugi siis, kui ma seda autot veel näinud polnud. Autoga proovisõidule minnes lõi aga kohe pähe, et see auto peab säilima originaalina, kuna Volgaga sõit on ikka tõeline elamus!

autost siis veel niipalju, et mootor, käigukast ja salong on väga heas korras, ainus millega probleeme on, on kere. Läbivat roostet küll kusagil ei ole, aga kuna eelnevalt on auto olnud väga halva omaniku käes (Eesti sõjavägi) siis on ka keretööd tehtud väga prostalt. kere siis läheb kapitaalremonti. Varsti ka pildid autost
Vasta
#2

gaz-24 Kirjutas:..... aga kuna eelnevalty on auto olnud väga halva omaniku käes (Eesti sõjavägi) siis on ka keretööd tehtud väga prostalt......

Minu teada loobus Sõjavägi gaz-idest 90-ndate alguses (viimased olid äkki veel 95???)
Ega sa ei taha öelda, et sinu masin on saadud otse kaitsejõudude käest???



Tambets, kes ei saa enam millestki aru...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#3

täpsustan siis veidi...
auto on saadud vahipataljonist ja kaasa sain veel pool pagsniku täit
sõjaväe kraami Big Grin telgid automaadi kuulikasti jne...
seda ei tea, mis otstarbel seda kasutati, kuid üle-eelmisele Erna retkele sõitis müüja just selle autoga. Ja kuna mu sõber praegu vahipatis aega teenib, siis rääkis ta, et minu volga asemele on nüüd uus roheline 24 tekkinud.
Vasta
#4

See, et auto omanik töötab vahipatis ei tähenda veel seda, et auto on ostetud eesti kaitseväest

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#5

auto on ostetud eraisikult, kes sõitis sellega ka kaitseväe sõite või kuidagi nii omanik väitis...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne