muti peletaja

(23-05-2013, 17:53 PM)90Deville Kirjutas:  Kuuldavasti toimivat köige paremini poolemeetrine kiht raudbetooni ja kunstmuruWink

Siit tekkis küsimus, et kui sügava tõkke alt mutid läbi ei kaeva või üle ei rooma? Mul nendega seni suhteid pole aga võibolla mõni väiksem krunt saaks nii kaitstud.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Jagati just pilti, kuis lihtne väike puitkarkassiga kasvuhoone, on ehitatud mu oma aeda, samale kohale, kus mügri õunapuust jalutuskepi tegi.
Muidu nagu tavaline, aga vundament!, viis rida silikaati põlvekõrguselt maa all...
Oh neid vihaseid muhkus peaga, näljase näoga elukaid, kes kurke, tomateid ihates, ümber kasvuhoone ringitavad.


Vasta

Sööta ei pane,augu teen täpselt vinnastatud lõksu mõõtude järgi ja nii sügava,et päästik jääks uru põhjast natuke kõrgemale,teen paar kontrollpauku ja siis puistan sama mulla sinna ettevaatlikult tagasi nii,et oleks lõksu käepidemeni.See kehtib muti puhul.Mügri jaoks tuleb söödastada ja auku ei tohi mulda ajada vaid pealt korralikult kinni katta,et valgust sisse ei paistaks.Söödaks sobib mõni tema lemmikutest(tulbi sibul,tükk porknat,kaali jne).
Vasta

naabrimees ütles, et vibroga teerull ajab asja ära
mine tea äkki tõesti Rolleyes
Vasta

(24-05-2013, 15:58 PM)MeelisV Kirjutas:  naabrimees ütles, et vibroga teerull ajab asja ära
mine tea äkki tõesti Rolleyes
Ühtlasi saad majale uue korstna ja ahjud, võibolla koguni uue vundamendi, kui teerullimees korralikult hagu annab. Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Kui tahtmist ei ole ise võidelda nende muttide ja mügridega, siis tuleb võtta endale spesial koer, või olemas olev koer treenida mutti püüdma. Aeg ajalt võivad kaevetööd silma riivata, aga kui kutsa on visa siis saab muttidest valla.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta

Minul oli kääbustaks, see läks ikka väga kiirelt mutile urgu järele. Samamoodi kass on enamasti mutid ukse ette vedanud, koos igasuguste muude kahjuritega (hiired, nahkhiired) Muidugi kassi tipp on koju toodud nirk. Nii, et korralik isane kohitsetud kass on asendamatu Big Grin
Vasta

Mul piisab juba hundikoera ja vetelpääste segust et terve aed üles on kaevatud. Parema tõsi küll taksist pole!!!!

Veel pole maha löödud
Vasta

(25-05-2013, 11:25 AM)omaenergia Kirjutas:  Samamoodi kass on enamasti mutid ukse ette vedanud, koos igasuguste muude kahjuritega (hiired, nahkhiired)
Ma nii – lihtsalt huvi pärast – mis ajast nahkhiir kahjur on?
Vasta

(29-05-2013, 09:01 AM)Tom Kirjutas:  
(25-05-2013, 11:25 AM)omaenergia Kirjutas:  Samamoodi kass on enamasti mutid ukse ette vedanud, koos igasuguste muude kahjuritega (hiired, nahkhiired)
Ma nii – lihtsalt huvi pärast – mis ajast nahkhiir kahjur on?

Kui nad katuse alla pesa teevad ja rõdu täis s*tuvad, siis sellest hetkest oli minu jaoks selline staatus.
Vasta

http://www.soov.ee/tartumaa/Vibraatorid_...m?ca=1&w=3

Lisaks võimalusele oma seksuaalelu elavdada, peaksid need aparaadid mutid päris kaugele peletama
Vasta

Hakkas meheks kes teadis ussisõnu:

http://online.le.ee/2013/06/18/lugeja-fo...lab-mutti/

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

Minu meelest see ka mutt ei ole.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Mida te jahute, pesuehtne angooramutt! Big Grin

Tegelikult pilti vaadates tundub jah pigem mügrikutsikas olema.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

Tifti "gaasirünnak", see sügisene, peab siiani vastu, ainult ühes kohas on see maaalune sinder nigu partisanikoolituse läbinud. Seks kevadeks on gaasitamine läbi ja plats momendil puhas. Eks me hiljem näe... Ära kulus üks CO, see poolemõõduline balloon, sai kaks päeva vussitada. Kolmas kord andsin veel sellele partisanile korraliku paaritunnise laksu, vahest mõjust... Sel on pesitsuspaik lollaka koha peal, keldri jalamil turbases mullas kasvava arooniapõõsa juure all, seal on suht hõre ja õhurikas keskkond, raske gaasitada ka. Aga lahing pole veel läbi ja vahendid pole otsa saand Big Grin..


Vasta

(25-06-2013, 18:59 PM)meli666 Kirjutas:  Keegi oskab äkki anda mõne hea idee, mis elektroonikajubin reageeriks mulla liikumise peale. Selle najal oleks siis lihtne juba teha elektromagnetiga päästik, mis ogadega plaadi vallandab.
Olen mõelnud auto signalisatsiooni mahuanduri peale, aga see vist mulla liikumisele ei reageeri?
Kui tahad tingimata Hi-Tech lahendust, siis ultraheliradar peaks teoreetiliselt liikumise ära tuvastama küll. Sinna juurde mikrokontroller, mis sellega majandab ja mingit tegevust arendab...
Aga lihtsaim ning lollikindlaim on ikka mehaaniline lapats. Herkon või elavhõbelüliti külge ja kogu "raketiteadus". Lülitab mida tahes. Võid vaese muti ka õhku lasta, kui kardetavaid rohtusid ja detonaatori leiad. Big Grin
Aga alustada võiksid gaasitamisest-haisutamisest. Isand Tift siin juba raporteeris etapivõidust. Kui sul on mõni vana majapidamisgaasi balloon, siis lase selle põhi muti käiku. Õite hea on ballooni põhja kogunenud kondents. See on üks rõvedaimaid ollusi maa peal, mida mina tean. Hais on meeletu ega kao niipeagi isegi lahtise taeva all. Haiseb ikka paar kuud. Kui selle mutionule otse korterisse valad, siis peaks küll ära kolima.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Sigaretikonid, millelt filtrid eemaldatud (need ei lagune looduses) pidavat ka aitama. Olen kuulnud.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(25-06-2013, 20:56 PM)Basilio Kirjutas:  Aga lihtsaim ning lollikindlaim on ikka mehaaniline lapats. Herkon või elavhõbelüliti külge ja kogu "raketiteadus".

Kui lapats toimiks, siis võib see olla ka puhtalt mehaanika baasil. Aga mure ongi selles, et tõukab mulla täpselt lapatsini ja vsjoo. Eespool peaks mul vist isegi pilt olema sellest ogalõksu lapatsi probleemist.
Seepärast otsingi niiöelda kontaktivaba lahendust, et poleks mingeid lõhnamuresid jms.
Võibolla mingi herkoni põhjal saaks isegi midagi aretada, kui susata see sügavale käiku. Peab proovima.
Esialgu oleks seegi hea, kui saaks teavitust, et mutt tegutseb. Näiteks tuleb SMS telefonile. Aga see juba mõtetult keeruline, piisaks ka kasvõi pirni põlema minekust. Siis teab, kuna kuvaldaga kohale minna.

(25-06-2013, 20:56 PM)Basilio Kirjutas:  See on üks rõvedaimaid ollusi maa peal, mida mina tean. Hais on meeletu ega kao niipeagi isegi lahtise taeva all. Haiseb ikka paar kuud. Kui selle mutionule otse korterisse valad, siis peaks küll ära kolima.

Välistatud variant. Palju tegevust on ka lillepeenardes, kasvuhoones jms.
Siis on kisa kohe kindlasti lahti ja halvemal juhul tuleb ka endal ära kolidaRolleyes. Sain juba vitsad kätte, kui lignot aukudesse valasin. Iseenesest toimis.
Vasta

(25-06-2013, 21:49 PM)meli666 Kirjutas:  Kui lapats toimiks, siis võib see olla ka puhtalt mehaanika baasil. Aga mure ongi selles, et tõukab mulla täpselt lapatsini ja vsjoo.
Seal midagi ei klapi. Äkki lapats liiga kõrgel?
Lapatsi kasutamisel elektrilülitina puudub lapatsil koormus, mis võib selle kangelt käima panna. Lisaks kaob igal vinnastamisel päästiku tülikas "noaterale" sättimine.
Aga eks sa võid isand Tifti eeskujul kasutada lõhnatu gaasiga lämmatamist. Gaasitad oma mutid ära, vaikselt ja mõnusalt. Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(25-06-2013, 20:56 PM)Basilio Kirjutas:  Aga alustada võiksid gaasitamisest-haisutamisest. Isand Tift siin juba raporteeris etapivõidust. Kui sul on mõni vana majapidamisgaasi balloon, siis lase selle põhi muti käiku. Õite hea on ballooni põhja kogunenud kondents. See on üks rõvedaimaid ollusi maa peal, mida mina tean. Hais on meeletu ega kao niipeagi isegi lahtise taeva all. Haiseb ikka paar kuud. Kui selle mutionule otse korterisse valad, siis peaks küll ära kolima.

Isand Tift kasutas gaasiks ju CO2'te, mis on ikka kohe päris lõhnatu gaas.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne