muti peletaja

Nu pogodite mutid-rotid! 15 minutit lahkumiseks ja siis läheb müdinaks.
[Pilt: 1]
Vasta

Sellisega võib juba naabritelegi lahkumiseks aja ette anda:
   
Vahetus läheduses on korralik maavärin ja korstnad kukuvad. Vähemasti nõuka ajal oli sellisega keelatud töötada hoonetele lähemal kui x meetrit. Sellest peeti üldiselt kinni, aga olenevalt pinnasest tuli inimestelt ikka kaebusi...
Ainuke mure on töötamise ajal ringi sõita. Kohapeal pidi sekunditega raamini sisse vajuma. Kaal oli minu mäletamist mööda 12-13t, millest suurema osa moodustab rull. Ees tiisli sees on kaks 180Ah akut, taga tummine reaskuuene diisel, mille ainus ülesanne on rulli võdistada. Vedukiks oli Kirovets. Sorry kui teemat solkisin, aga noorus tuli meelde. Alustasin oma töömeheteed tee-ehitusmasinate elektrit torkides.
Selle kohta, mida mutid asjast arvasid, mul kahjuks andmeid pole. Äkki keegi teab ja mäletab?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=BqlwUXP-ubI

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta

kevadest saati pesitseb mul õuenurgas mingi loom. Diagnoosisin esiti vesiroti, kuna kuhilaid ei tekitanud. Vahepeal tegi ka paar kuhilat, niiet arvasin muti olevat. Mutilõksu ei lähe (siiberdab kaootiliselt ringi) ja enam kuhilaid ei tekita - küll aga ajab aktiivselt käike otse muru all, niiet pind on pehme. Püsib õunapuude all - ilmselt on ikkagi tegu vesirotiga, kes vahepeal miskipärast kummaliselt käitus?
ehituspood tõdes, et vähemasti sügiseni pole mügrimürki pakkuda - EU norm keelas ära ja ehk tekib millalgi mingi (lahjem) aseaine.
kuidas sindrit tappa? Smile peletamine mind ei huvita - siis kolib heal juhul lihtsalt teise õuenurka, mis sobib mulle praegusest vähem. Halval juhul peab peletile pisikest naeru Big Grin

edit: postitust võib ilmselt lugeda ka nii: "ostan pealinna kandis Brodit (vms-i)."

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

Kui mügri on majas siis mutte pole, selles võtmes polegi nii paha variant

Töötavat asja ei maksa remontida, läheb katki
Vasta

(19-06-2018, 22:46 PM)Laurts Kirjutas:  Kui mügri on majas siis mutte pole, selles võtmes polegi nii paha variant
on ikka paha variant - praeguse teooria kohaselt peletab mu mururobot mutte (kes möllasid / möllavad küll naaberkruntidel, mitte aga mul). Lisaks on mul muttide püüdmine traatlõksudega päris hästi õnnestunud ja usun nendega igal juhul toime tulevat. Praeguse elukaga ei saa aga hakkama Sad

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

Mul kah millegipärast sel aastal need elukad püsivad ainult õunapuude all. Võibolla soe lehekuu küttis mujal maapinna liiga kuumaks? Big Grin Igatahes traatlõksuga on tavapärasest rohkem vaeva. Ühe elukaga jantisin 3 päeva vist, kuidagi ei saanud aru kuidas tal see õnnestus, aga muudkui ajas üht ja sama hunnikut uuesti üles, kuigi lõks seal samas all. Lõpuks avastasin sealt alt 4 kanalit. Siis sain kätte ka - täitsa tavaline mutt oli ikka, kuigi kahtlustasin juba ei-tea-mida. Nüüd jandin teist päeva teise õunapuu all, seal on maru palju neid maalähedasi kanaleid, kus maa peal muru üles kergitatud. Eks paistab, kas õnnestub. Sama puu alt ühe olen juba paar nädalat tagasi kätte saanud.
Vasta

(19-06-2018, 22:46 PM)Laurts Kirjutas:  Kui mügri on  majas siis mutte pole, selles võtmes polegi nii paha variant
Mutt lükkab lihtsalt hunnikud murusse/peenrasse. Mügri, raibe närib noorte viljapuude juuri kuni need ära kuivavad ja sööb porgandid ära.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Mul pandi kodus müristaja tööle. Jahinduspoest ostetud. Padrun käib sisse. Kaks paukku saigi teha ja mutid kadunud. Lõi vist poistel kõrvad kumisema.  Võibolla on nad lihtsalt sügavamal kus on niiskem ja rohkem ussikesi. Eks nüüd vihmadega näha mis olukord tegelikult riigis valitseb.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Kahjuritõrjeks sai soetatud mutipüss, nagu see
Algselt proovitud kasutada horisontaalselt nagu juhendis kirjeldatud aga märja mulla jms ebasoodsate tingimuste tõttu erilist eduelamust ei tekkinud. Tuttav andis nõu kasutada aparaati vertikaalasendis, mis tagab parema töökindluse ja ei sõltu, kummast suunast mutt liigub. 
Ehk siis painutasin armatuurist vända kujulise viguri, mille kinnitasin kleeplindiga pauguti külge. Avad mutikäigu, puhastad veidi, surud vända maasse nii, et pauguti päästik jääks umbes käigu keskele. Asetan peale pange ja jään kuuldele.... 3 päeva ja kolm pauku.

   
Vasta

Natuke teemast kõrvale. Tähelepanek elust.

Rotid pesitsevad prügikastides. 
Toidupoe või korteriühistu prügikasti põhja tehakse auk, et vedelik seal haisema ei läheks. See auk on nii suur, et rott elab seal prügikastis ja toidupuudust ta ka ei tunne. Kui see auk on tõesti vajalik, kas ei saaks sinna ette miski võrgu kinnitada tõmbneetidega. Ilmselt väiksem auk ka ei päästa, sest rotil on hambad augu suurendamiseks.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(30-01-2019, 11:17 AM)aavu Kirjutas:  Natuke teemast kõrvale. Tähelepanek elust.

Rotid pesitsevad prügikastides. 
Toidupoe või korteriühistu prügikasti põhja tehakse auk, et vedelik seal haisema ei läheks. See auk on nii suur, et rott elab seal prügikastis ja toidupuudust ta ka ei tunne. Kui see auk on tõesti vajalik, kas ei saaks sinna ette miski võrgu kinnitada tõmbneetidega. Ilmselt väiksem auk ka ei päästa, sest rotil on hambad augu suurendamiseks.
aga rott toisulõhna tundes kõrvale uut aukju ei või krõbistada?
Vasta

Tsitaat:aga rott toisulõhna tundes kõrvale uut aukju ei või krõbistada?
Ta ei saa algust kätte. Kui puuritud auk ees, siis laiendab küll.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

No vanamutid on keik peletatud, aga kas keegi mägra vasti ka miskeid nippe teab. Kaevab teine õuemuru keik auklikuks.
Vasta

(03-06-2019, 14:05 PM)motamees Kirjutas:  No vanamutid on keik peletatud, aga kas keegi mägra vasti ka miskeid nippe teab. Kaevab teine õuemuru keik auklikuks.

Urukoerad.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Ilmselt aitaks ka tavaline koer, aga mul pole sedagi. Naabril on ja mäger sinna es lähe.
Vasta

Kast õlut, kiiktool ja kaheraudne.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(03-06-2019, 23:48 PM)viplala Kirjutas:  Kast õlut, kiiktool ja kaheraudne.
Sellise tegevusega jääd koheselt relvaloast ilma. Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Kas keegi oskab oelda, mis karbiidist pärast atsetüleeni väljutamist alles jääb? Mutte on pärast traktorile üleminekut ja arendaja poolt lähiümbrusse tehtud kraave vähem, aga tahaks teada. Kas juurikapeenrasse võib panna?

PS vibrorulli asjatamist olen kuulanud ja tundnud Haabneeme kohvikus lõunat süües, päris kole oli. Taldrik tühjenes välgukiirusel. Nõukaaegne betoonhoone. Distants rullitava teeni umbes 20 meetrit.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Üks korralik signaalsuits pidi ka hästi mutte peletama, auk ilusti lahti kraapida ja suits tagurpidi peale, pidi elu ebameeldivaks neil tegema.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne