kuidas teha küsitlust?
#1

vabandust aga ma ei ole aru saanud kuidas lisada küsitlust...

kui täidan küsitluse kasti ära ei ole sest midagi tolku sest tekst mis on trükitud küsitluse kausta ei ilmu kuhugi (ainult Teate kasti teksti on näha)

niiet paluks natuke abi...

lisage pilt kuidas teha vai siis seletus oleks ka sobiv Smile

ja ma olen lugenud läbi:

\"Te saate teha küsitluse, külastades foorumit, kuhu soovite küsitlust teha. Vajutage Alusta küsitlust. Avanev leht on selline nagu uut teemat alustades, kuid lehel on üks lisa kast, kuhu saate panna küsitluse teemad. Peaksite sisestama ühe küsimuse rea kohta. Maksimum arv küsimuse variante on 10.

Hääletada saate siis kui olete teema all kus on küsitlus, märkides endale sobiva vastuse ja vajutades hääletus nuppu. Te saate ainult ühekorra hääletada. \"

...selle asja

ette tänades...:???
Vasta
#2

mis küsitlust sa teha tahad? üldiselt olen ma need ära keelanud... vältimaks läbu ja spämmi! Smile
Vasta
#3

ei ma niisama uurisin et kui tulevikus vaja läheks siis juba oskaks...

aga muidu kui aega üle võiksid mulle saata või siia ülesse panna pildi milline näeb see küsitlus välja... Smile

Vasta
#4

ma ei tea kas me mõtleme ühte asja aga www.kylaline.ee sealt saab enda kodukale tasuta teha küsimusi... Smile ja veel saab sealt teha foorumit ja külalisteraamatut..ja see kõik on tasuta!!!!!! Toungue Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne