Multicar
#1

Õnnestus päästa peale kuulsusrikka Pärnu kalatööstuse hukku metallihundi käest IFA MULTICAR 25 1983 aasta ,puudub kast ja starter - kellel mõni projekt pooleli andke teada PS või 5091568

220326
Vasta
#2

Ma pole nüüd päris kindel aga vaata igaks juhuks sääl jõe kallast pidi edasi kesklinna poole, Konse platsist edasi on "Renor Ehituse" plats, justkui oleks sääl ka Multika jäänuseid näind. Võib-olla ka eksin, miskit vana mudru sääl igatahes vedeleb.

loll on loll olla.
Vasta
#3

Järvamaal Väätsa taga Piiumetsas lausa kaks tükki vedelevad.Juba aastaid pole näha,et nendega midagi tehakse.
Vasta
#4

mesamees Kirjutas:Järvamaal Väätsa taga Piiumetsas lausa kaks tükki vedelevad.Juba aastaid pole näha,et nendega midagi tehakse.

Ma ei ole Piiumetsa isendeid viimasel aastal enam näinud (varasematel aastatel küll ja palju). Äkki on kohta vahetanud (kui soovid, võime teavet U2U vahetada).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

Mul paar maja eemal naabri hoovis (Tallinn) seisab üks. Pole näind, et keegi sellega tegeleks, aga päris aianurgas ka ei vedele...
Vasta
#6

Ruumipuuduse  tõttu liigub see isend läbi ostu-müüki vahendavate portaalide loodetavasti uue omaniku kätte .

220326
Vasta
#7

Hmm... Multicar siin ja seal... Ma põhimõtteliselt tean, mis masin see on, hiljuti sai ühe tagasild vanarauaplatsilt ää sikutatud.. A ehitusest ei tea veel sittagi Smile.. Vahest aitab keegi natuke targemaks saada - nimelt peaks olema sel differentsiaali lukk? Millega seda käitatakse? Elektriga? Ma oma silla küljes nägin ainult kahe klemmiga otsa, käsipiduri trossa ja pidurivoolikut... Siis ikkagi elektriline lülitus? Või on miskit puudu?


Vasta
#8

Multicar oli ida-saksa kommunaalmajanduse tarbeks ehitatud väike diiselmootoriga auto , mida oli päris palju eestiski liikvel.Kuigi praeguseks on see masin juba harulduseks saanud ning teedel enam teda ei kohta.Multicari tehas on siiani alles ning toodetakse moodsaid väikeveokeid - aga eestiss pole uut multicari vist toodud.http://www.multicar.de/


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta
#9

Käesoleva kuu esmaspäeval 16.01 vuras Tartus Tähe tänaval vastu Multicar, millel peal liivapuistur ja ees sahk. Täitsa tore oli vaadata...
Eelnevas postituses siis teisel pildil oleva masin.

ZAZ965A 1968
Vasta
#10

Väga vanad multicarid

Multicari mudeliuuendus M26


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                           
Vasta
#11

Kas keegi oskab viidata lehele kus saaks multicar-i andmeid täpsemalt, mõõdud jne. Ning millest tulenevad erinevad tühikaalud?
Vasta
#12

(14-01-2013, 18:19 PM)baltex Kirjutas:  Kas keegi oskab viidata lehele kus saaks multicar-i andmeid täpsemalt, mõõdud jne. Ning millest tulenevad erinevad tühikaalud?
http://img.auto.cz/moje.auto.cz/img/gall...420c88.jpg
Multicar pabermudel: http://www.motorstown.com/images/ifa-multicar-07.jpg
Vasta
#13

Endal laosesisus umbes 3 tk kui kellegi jupisoovi siis midagi peaks ikka leidma.

milleks 4x4 kui olemas on kraz 6322
Vasta
#14

http://www.osta.ee/ifa-multicar-2501p-47350581.html
viimased tunnid veel.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#15

Meenus, et mul tore esitlusbuklett huvilistele sirvimiseks vedeleb arvutuslükatis:

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#16

Lihtsalt jäi selline materjal silma.
Viimasel pildil Multicar Mungo.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                               
Pilt (pildid)
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne