Bussijuhiks aga kuhu?Tallinn või Helsingi?
#21

valdo Kirjutas:
Jesper Kirjutas:Poliitiline tatipritsimine siit foorumist veel puudus...

Poliitilist porigaloopimist ei taha küll siin foorumis näha.

Pigem on igal Balti riigil oma head ja vead... 50 aastat muust maailmast äralõigatust ei ole võimalik 15 aastaga tasa teha... ja vaevalt ilma vigu tegemata. Vrd - vaevalt on keegi meist oma esimest uunikumi taastanud nii, et midagi pole untsu läinud ja midagi pole vaja olnud uuesti/ümber teha.
Nõustun et poliitilist paska pole siia foorumisse vaja, aga enamasti on praeguse persses reaalsuse põhjustanud just poliitline tegevus/tegevusetus. Minu lisatud artikel ei olnud poliitilise sisuga, kommentaar sinna juurde oli, aga seegi on reaalne elu.
Vasta
#22

tean ylimalt hästi mis see roclatamine endast kujutab, röve ta on!!varsti vöib sirgeseljaga varbaid näppiSmile suvel veel kuidagi saab akkama , aga talvel om päris tore ,mingeid aknaraame..mis iganes, tirida lumi pölvini!! eks ta ole yks tagaluugimeeste töö!!! praegu  rahul, minujaoks on see töö ajalugu!!! aga mis bussijuhiametisse puutub,mul pole piisavalt vastupidavust nende 50 morda tahtmnisi täita , kes sealt peeglist vastu vahivad!! ah veel.. pets kle, mis su kettad teevad, pikkade päevadega?? luugimeestel om ikka tegu neid korras hoida!!
Vasta
#23

Ega need kettad just ilusad välja ei näe .Aga Sa tead isegi kuidas neid kasutada ,et seadusepiiridesse jääda.
Vasta
#24

Regardman Kirjutas:
guits112 Kirjutas:mis vägi sind bussijuhiks ajab?? ainuke hea omadus , koorem tuleb ise peale ja maha Smile
LKW peal peaks sama moodi olema, meil siin nu**ime Roclaga 2 tonniseid aluseid. Tegelikult peaks olema meil sama nagu mujalgi, autojuhi töö on ainult sõita.

Egas see aint siin niimoodu pole, mul põhjamaal küllalt sõpru-vedajaid. Omiku kolm-pool neli koorem küüti ja mööda poode kärutama. Panevad nigut papad Carlod sääl. Konteinerivennad on rahul, pole muud kui oodata kast küüti ja minekit.

loll on loll olla.
Vasta
#25

Asi tolles ongi ,ma nagu kits kahe hainakuhja wahel.Nii bussi kui ka LKW tööl omad head ja wead.Miskipärast kisub ikka rohkem sinna bussi poole ja need saavad tõenäosusegga olema TAKi bussid.Kasutaja guits 112 ga nõus ,et alati ei pruugi ma olla just kõige parem teenindaja nende salongis wiibiwate härraste ja prouaste vastu.Aega veel mul mõtlemiseks on.Litsalt mul ajas s---a keema reedene päew kui üksinda sai Viimsisse viia 6,5 tonni põrmandu plaate ja need sääl ka üksinda maha wõetud.Ja nagu alati polnud koha pääl tõstukit ja mahawõtmis koht mulle muidugi negatiivse kallaku peal.
Vasta
#26

guits oma praeguse tööga rahul, pole ketta säädust ja päevad ka normaalsedSmileautoks FH 12 420 obest 2001a http://www.eestimasin.pri.ee/foorum/download.php?id=364 plaanisin rekkapeale minna aga ei tea veel!! pilgud kallaja poole!!
Vasta
#27

Mul rekka teema läbitud.Omajagu huvitaw ,sai palju näha.Nüüd sõitmisega weel lihtsam ,piirid praktiliselt kadunud.Soovitaks guits112 le küll.Aga tööandjat walides ole ettewaatlik.Issanda loomaeed nagu kõik teawad kirju.
Vasta
#28

PETSS Kirjutas:...Aga tööandjat walides ole ettewaatlik.Issanda loomaeed nagu kõik teawad kirju.
Ja küüned kasuvad kõigil omapoole kinni hoidmiseks.


Vasta
#29

Kõike ilusat ja helget tulevikku lubatakse senini kui oled sõlminud töölepingu.Ja esimesel palgapäewal selgub kurb tõsiasi ,et sa pole see midagi väärt.Ole üldse õnnelik ,et sa tööd saad.Mul õnneks waid üks selline kogemus oma 24 aastase staazi jooksul.Ja seepärast kahtlengi.Ära tulla töökohast lihtne aga katsu sa uus leida.Ja kui leiadki siis mõne aja jooksul selgub,et sa ei sobi või endale ei meeldi.Siis oled kõigest ilma,juhul muidugi kui endine peremees tagasi ei võta.Palun minust nüüd mitte walesti aru saada ,need lihtsalt minu mõtted sellest kui ma tõesti peaks bussi peale minema.
Vasta
#30

polegi mötet isandat vahetada, tiburalli eest pakkus head palga raha!!! ylepiiri jölkuma minna , pole enam tahtmist, 10-15a tagasi oleks vöinud!!! ja kui siin kodus maxtakse pool helsingi bussijuhi palgast, ei ela sa kuudis , söö kausist ja ei lase rattapihta...iga öhta magad kodus jne... aga eks aeg näita !!Rolleyes aga praegast vana rahulolu iseSmile
Vasta
#31

egas selle töö leidmisega ka raske ole , pane aint kuulutus ,et omad BCDE juhilube....irw akkasin könesi ignoreerima
Vasta
#32

Ma siin loen mehed teie arvamisi ja tuli tahtmine küsida (vabandan kui see küsimus on naiivne): aga kas teil seda võimalust ei ole, et hakata ise peremeheks-osta või liisida kasvõi peetud masin ja hakata endale ise palka maksma? Või liisida "upitaja"-olen ise kogenud milline nõudlus on praegusel ajal sellise tõsteteenuse järele, või bobcat, vms.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#33

on seegi möte läbi käinud, et vötta omale mingi tagaluuk ja akata sellega teenimaRolleyes aga meie veohindadega pole nagu sellisel asjal mötet , et peaksin peale maksma !!! uue autu liisimisest ma ei räägi! ok ostan omale autu, mis teen sellega?? kohe söitma ei saa hakata , tuleb taodelda igast litsentse , maksta raskeveoki maksud.. jne millest ma suurekaarega mööda vaatan on ... hakata FIEksSad praegu lambist transpordiga tegelema hakata vetab nutuseks!!! lasen vana viisi edasi ja olen sulane!!!! Wink
Vasta
#34

Auto5-10 aasta wanuse wõid ju omale Euroopast leida (probleeme ja lisakulusid võib tekkida juba arwelevõtmisel kui siinmail puudub tüübikood,minu jaoks arusaamatu asi ,mujjal EU saab auto sõita siin mitte) ja põhiline püüa otsida sellist klienti kes sulle normaalselt maksaks.Ja siis peaks olema juba kaks autot ,et oleks toine kohe wõtta kui edimesega midagi juhtub.Need lepingud ka suhteliselt karmid.Tundub siiski ,et see asi midagi ikka sisse toob.Kas nüüd miljardeid aga midagi ikka(vaadates oma tööanjat kellele pole minu poolt küll ühtegi etteheidet).Ise küll ei riskiks sellise asjaga tegelema hakata.Ja katsu sa praegusel ajal leida omale normaalset juhti.See suht probleemne.
Vasta
#35

guits112 Kirjutas:on seegi möte läbi käinud, et vötta omale mingi tagaluuk ja akata sellega teenimaRolleyes aga meie veohindadega pole nagu sellisel asjal mötet , et peaksin peale maksma !!! ...
... praegu lambist transpordiga tegelema hakata vetab nutuseks!!! lasen vana viisi edasi ja olen sulane!!!! Wink

Asjal jumet niikaua, kui ise teed ja mässad. Kui võtad inimese palgale, pead hakkama kopikuid lugema.
Siinpool on ajalugu teistpidi käinud ja nüüd palgatööline. ei kahetse, aga see rohkem persoonis kinni. Nüüd juba 3 aastat jutti norm pikkusega puhkus olnud, varbad meres ja telefon kinni. Aega nii perele kui kodule.


Vasta
#36

afaik toimib see ise tegemine siis, kui sul on kindel- väga kindel- ja pidev tellija olemas. Lähisugulane otsustava koha peal või muidu väga head isiklikul tasandil suhted.
Ise kuskilt midagi otsida... ma olen seda ligidalt näinud mitmeid aastaid ja tundub isegi kõrvaltvaadates nutune. Praegu käib inimene väljamaal tööl ja ei kurda millegi üle. Kodus vaat et rohkemgi kui 'isetegemise aegadel'.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne