Mis masinat soovitate osta?kas Iz või Jawa
#1

Selline asi et tüdinesin ära oma kahekäigulisest vokist lihtsalt remondi teda ja mõtlesin et peaks midagi võimsamat ja paremat vaatama Iz oleks hea ja võimas kruusateedel aga Jaff jälle asfaldil.Jawaga ei julgeks eriti sõita(isa kogemuste põhjalRolleyes)ise olen 17 kevadel saan 18 ja siis tean mille nimel suvel tööle minna. Igatahes ma ei osta hiina plast rollerit mulle meeldib korralik tsikkel ikkaSmile et siis andke nõu kas Jawa, ИЖ-Юvõi
ИЖ-П
Vasta
#2

ma võtan IZ-i kuna jaff on liiga kiire mu jaox et ei taha veel surma saada
teema võib lukku panna
Vasta
#3

surma võib ilma javata ka saada.
Iz`i on lihtsam remontida
Vasta
#4

Võtaks ka sõna.
Olen omanud kaht Izhi ja samapalju Jawasid.
Izhid on mul olnud mõlemad Planetad ('64 ja '88). Nende plussiks on minu kogemuste põhjal töökindlus. Planeta (1) oli masin, millega võisin muret tundmata sõita päris päris kaugele. Ja teadsin, et ta toob mind koju. Ja kusjuures alati tõi. Planeta 5 oli aga natuke ebaõnnestunum- ühe kuu jooksul pidin ta käigukasti 3 korda lahti võtma, et selles mõni hammasratas ära vahetada. Sõi lihtsalt mingi ime kombel hambaid. Umbes kaks korda jäin sellega tee peale. Aga vähemasti nägi ta väga kena välja Smile.
Jawad, mis mul olnud on, on 638d. Nende plussiks on olnud kiirendus. Planetadega ei saa seda võrrelda. Samas tehniline pool on sellel võrreldes vene rauaga üsna nadi. Ja mis kõige rohkem nende tsiklite puhul mind vihastas, oli süüte õigeks sättimine. Ühel Jawal sain selle enam vähem timmi, teisel jäigi väga kahtlaseks.
Sõidumugavusest. Izhid värisesid päris hästi. Mäletan isegi väikest matka oma kodust emumäele, kui vahepeal pidin lausa natuke aega maanteel püsti sõitma, et mitte kaotada täielik kontroll oma munade üle Toungue. Aga nad püsisid siiski kenasti ja kontrollitult teel.
638 on nagu kits. See küll ei vibra nii palju, aga siiski sõiduasend ja "p*rsetunne" on kahtlased.

Aga nüüd sõidan Dnepriga ja selle töökindlus ja sõidumugavus/teelpüsivus on jällegi klass kõrgemal. Siinkohal toon ilmsiks, et sel hooajal sai läbi sõidetud umbes 6000km ning mitte kordagi ei tekkinud selliseid viperusi, et oleks pidanud kellegi käruga järele kutsuma. Kuulikindel sõjatehnika, rahvas räägib.

Jürks@väheke vintis.

Pots ja postivahe.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne