Opel Manta
#21

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=3576

Kange kraam
Vasta
#22

Keegi hea inime võiks ära tuua - siis oleks Eestis 2 Manta A-d Smile
Vasta
#23

igasuguseid pille on tehtud

sellejuures on esispoiler väga norm:bounce
ja veljed
Vasta
#24

ei ole see 3,0 mootori peale panek nii lihtne midagi-ise panin ja vaeva nägin hulga
auto mul carratingus manta3000-elusuuruses põlvas
kui abi vaja mootori paigaldusel aitan nõuga
Vasta
#25

Tervitus aatekaaslastele! Olen ise ka suur Manta ja Monza fänn.
Seoses sellega, et täitsa värskelt sai Saksast toodud üks Mantzelis tuunitud Monza (pole veel numbreidki küljes) ja millega loodan veel enne paari nädala möödumist tulla linna vahele tuuritama, tuleb teha tõsine suurpuhastus ja loobuda mõnedest teistest projektidest.
Pakkuda on Opel Senator/Monza 3,0l ja150 PS mootor, mida pannakse ka Mantale. Mootor on otse Saksast koos garantiipaberitega, hinnaks küsiks 8500,- mis peaks soodne olema, arvestades, et suvalised romula mootorid maksavad veidi vähem.

Samuti on müüa projektina Manta A, millest keegi vist kunagi siin ka kirjutas (seisab Männikul). Ümberehitus kiirendusautoks, keretööd pooleli, sillad vahetatud jne.,kaasa orig.tehnika (1,9 mootor ja autom kägukast) + 3,0 l 24 klapiga mootor + 2,6 l Senatori mootor + sildu ja autom.käigukaste jms.. Oma raha (40 000 kr) niikuinii üleni tagasi ei saa, seega annan ära vähegi mõistliku pakkumise peale. Huvi korral täpsemalt.
Vasta
#26

Lauri kah väga suur mantasõber olema. võiks lausa haiglaseks fännluseks seda sõpprust nimetada!

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#27

kuul jäta siia oma mõni kontakt ka siis oleks lihtsam ja kiirem, oleks mõne sinupakutava detailivastu huvi äkki
Vasta
#28

Kontaktid siin: redbaron@solo.delfi.ee
ja helistada saab 50 78967. Selgituseks nii palju, et Senator/Monza 3,0 l mootorit müün eraldi ja hind on ka prageu tükk maad odavam. Manta projekti müün ainult kogu täiega ja mitte eraldi detailidena - olen nõus hinnas järeleandmisi tegema aga tingimus on see, et kõik tavaar minema viidaks, sest ruumi on tarvis. Võimalik ka kombineeritud variant - projekt (s.o. koosneb siis kõigest, mis eelpool loetletud)+ Monza mootor.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne