Gaz 66 pinnasepuur
#1

Tere

Küsimus pinnasepuuriga Gaz 66 kohta. Kui sügavale on need seadmed võimelised puurima? Kas nad on ainult posti aukude puurimiseks (a la 2-3 m)või on ka puurkaevu puurimiseks? Või kasutatakse nende masinate peal erinevaid puurimise seadmeid või Gaz 66-tega ei puuritagi puurkaevusid?

Tänud

hansson@hot.ee

55 15 177
Vasta
#2

Neid puurseadmeid on 66 peal erinevaid, siinmail levinuim on siiski postide paigaldamiseks mõeldud BM-202/302 (max puurimissügavus 3 meetrit). Kasutajad siinmail põhiliselt elektri-ja sidefirmad.
On ka 66 baasil kaevu- ja geoloogilisi puure töösügavusega 50 m ümber, tähised erinevatel mudeleil mäletamist mööda nt AVB-2, UGB-1VS, PBU-2. Lisaks, kuid suhteliselt vähe, leidub ka universaalmasinaid MRS-B, mis ühendavad endas postipuuri ja korvtõstuki.
Vasta
#3

Kas see kaevupuuriga 66 nägi välja midagi taolist nagu sellel esimesel pildil: http://www.hot.ee/inc11/autodindex.htm

Kas neid kaevupuure meil ringi ka liigub? Mis need masinad ka maksta võivad?
Loomulikult ei saa küsimata jätta, ega keegi ei tea kus mõni selline masin lihtsalt seisma on jäänud või kes võiks olle selle müügist huvitatud?
Kas NL-is tehti peale Gaz 66 veel millegi baasile kaevupuure?

hansson@hot.ee

55 15 177
Vasta
#4

kas venelane pole Gaz 66 peale paigaldanud ka horisontaal puure
Vasta
#5

Kaevu/geoloogilised puurid on siinmail levinumad siiski ZIL-131/157 või KamAZ-4310 raamil. Ehk saab infot sarnaste masinate olemasolu/saadavuse kohta nt puurijatelt endailt. Hind...kõik sõltub seisundist ja müüjast, kuid korraliku pruugitud masina puhul kuuekohaline summa kroone, uute puhul ei julge pakkudagi (paar aastat tagasi maksis 66/Sadko postipuuri tehaseuus paljas tööorgan Eestis ca 350k EEK).
Paar pilti erinevatest 66 puuridest (mudelid juba minu esimeses selle teema postis välja toodud) ka:

BM-302 (pilt minu tehtud):
[Pilt: img0150zv4.th.jpg]

AVB-2 (autor kaasfoorumlane Sillu):
[Pilt: gaz66avb2tartu01oq2.th.jpg]

MRS-B (autor kaasfoorumlane Sillu):
[Pilt: gaz66mrsb2jn9.th.jpg]

UGB-1 (autor kaasfoorumlane aiv):
[Pilt: kraam642ow6.th.jpg]
Vasta
#6

Aga äkki keegi oskab soovitada mõnda puurkaevu puurijat.
Mul oleks majale vaja puurida.

hansson@hot.ee

55 15 177
Vasta
#7

Vaata näiteks:

http://www.keilageo.ee/ee/

või ka Salveesia OÜ







`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#8

Kas keegi oskab pakkuda, milline traktori iisel 66 pale sobiks. Kas näit kombaini NIVA mootor läheb


[/quote]
Vasta
#9

villis1 Kirjutas:Kas keegi oskab pakkuda, milline traktori iisel 66 pale sobiks. Kas näit kombaini NIVA mootor läheb

On pandud Д-240 "russi" mootor.
Vasta
#10

obrok Kirjutas:Aga äkki keegi oskab soovitada mõnda puurkaevu puurijat.
Mul oleks majale vaja puurida.
Väga asjatundlikult puurib Balrock, kontor Viljandi maanteel.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#11

villis1 Kirjutas:Kas keegi oskab pakkuda, milline traktori iisel 66 pale sobiks. Kas näit kombaini NIVA mootor läheb
[/quote]

Naabrimees pani Belarusi oma
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne