Minu 89nda aasta Ford Sierra 2.0.
#1

Nüüdsest minu probleemid ja küsimused siin:

Automaki juhtmetega veidike Segased Lood.
Kõlirijuhtmeid tean.
Kokku tuleb makist(Panasonic Mudel CQ-RD900LEN) 16 juhet, 8 on kõlaritele. Auto pistikus esipaneeli sees on 13 juhet(Ford Sierra see originaalpistik).

Maki kohta:
1)Siish vist äkki 2 kollast on +, sest need jooksevad kaitsmepessa kus on 15amp. kaitse.?

2)Ja punane on mälu, kuna sellel vahel 1amp. kaitse.?

3)Siish on veel 2 musta, 1 sinine, mingi 1 pruunikas ja 1 rohekas.
Mis otstarve neil on?
Mustad äkki miinus(-)/Kas mõlemad.?


Auto pistiku kohta:
1)Seal on 13 juhet(8 kõlaritele).
+veel 5: Kollane, roosa, must, sinine, punane.
Roosa(Vist mälu, kui ma ei eksi.?).
Must.? (-äkki?)
Sinine.?
Punane.?
Kollane.?


Paluks kiiret abi.
Ette Tänades
"Taavi".
Vasta
#2

pole sulle muud vaja kui vooolu mälu ja massi ja kõlarite juhtmeid. see muu värk on võimendi jaoks. need tõsta lihtsalt kõrvale.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#3

Mitte nüüd nii lihtne, kui dworkin kirjutas...
Esiteks, sinine on seadmete juhtimiseks (k.a. võim), ntx antenni sisse lülitamiseks. Sierral võib olla ka klaasi sisse ehitatud antenn, mille võim ei hakka tööle enne, kui sinisest juhtmest "+" peale saab. Ka mälu ots võib olla oluline. Viimane jäänud juhe on valgustus. Kumb on kumb (kollane/roosa) - ei mäleta enam seda Fordi kohta...
Proovi läbi kontroll-lambi mõlemale "+" peale anda. Kui on mass ühendatud, siis peaks paneel valgustuma.
Vasta
#4

poteito potato
vabandust kui väga valele teele juhtisin.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne