Mis Filmivõtted?
#1

Sattusin täna juhuslikult Retke teel miskite filmivõtete tunnistajaks. Kohal oli hulk 60.-date vene tehnikat: 3x Zaz 965, 2xGaz 21, Gaz 69, Zil 164, Gaz 63 ja võibolla midagi veel. Kõigile vene mustad numbrid külge kruvitud ja puha. Oskab keegi ehk rääkida, millega tegu? Üks Zaz-idest tundus Nymmiku oma olema, aga kindel pole.

Suht huvitav vaatepilt oli igatahes, kahju et pildimasinat kaasas polnud.
Vasta
#2

Võibolla Georg Otsa elust põhineva filmi võtted ?
Vasta
#3

Georg Otsast rääkiva filmi võtted jahh. Jäin filmimeestele "jalgu" peale lõunat Tallinna külje all Vatslas, kus neoonvestis ja stopp-sauaga härrasmees peatas liikluse ja küsis, kas saaks mõne minuti edasiliikumisega oodata, kuna on käimas Georg Otsast pajatava filmi võtted. Tee ääres seisid GAZ 21, GAZ 24 jm mustade numbritega vanemad nõuka-aegsed liikurid, mööda sõitis IZ 27251, piimapütt kastis.
Vasta
#4

Mina kohtasin neid kella 13 paiku Retke tee 24. maja taga (endise Retke turu kõrval). Enamik autosid seisid tee ääres ja eemal muruplatsil, ainult sini-valge Gaz 21 oli aktsioonis, selle ümber käis möll.
Vasta
#5

Kõik vastab tõele, "Georg" võtted toimusid Keskuse tn-l ja Retke teel ning üks Zaz965 kuulus tõesti mulle.
Vasta
#6

Meie auto võtted olid eile pealelõunast kuni õhtuni. Päris huvitav oli jälgida filmitegemise protsessi.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#7

pkuldsaar Kirjutas:Meie auto võtted olid eile pealelõunast kuni õhtuni. Päris huvitav oli jälgida filmitegemise protsessi.

Samad sõnad. Minu jalgrattad käisid samas filmis nädalake poolteist tagasi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne