VW Bagi
#1

see on siis minu masin aastast 1968 Smile
[Pilt: bagi3.jpg]
Vasta
#2

Äkki tutvustad vähe ligemalt?
Mis kone jne....
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Ets
Äkki tutvustad vähe ligemalt?
Mis kone jne....

ei saa kõike ka rääkida Toungue muidu mõnu bmw mees teeb linnas mulle kiirenduses pähe Big Grin
Vasta
#4

olen seda imeriista passinud iga nuka alt aga kuna ma pizapoisiga jutule ei saand siis ai näinud mis sel seelle plastiku all on ahga sees istud nagu ema syles-kadestamistväärt riistapuu ja teadjamad teadsid rääkida et astub edasi ikka aga miski rakett ei ole-see pole ka asja mõte vast....
Vasta
#5

Peaks ametlikult kandma nime VW Beach Buggy ja baseeruma põrnika tehnikal. Umbes viis aastat tagasi sõitis Soomes üks vend sellisele vankrile aretatud 5,7 V8 -ga kiirendusvõistlustel ja omas tervet kapitäit auhindu. Õlle kõrval rääkides muheles ikka, et kes tema kõrval selle aretatud monstrumiga läbi küla sõitnud oli, see enam teistkorda samasse masinasse kõrvale ei istunud Smile Tekkis endal ka siis huvi, et mis loom originaalis on, sai ringi vaadatud ning leitud, et Saksast esimese ropsuga just 30000 EEK-iga ära ei too Sad
Tartus \"kahe raudtee vahel\" ehk siis Variku linnaosas sõitis ka paar aastat tagasi sarnane loom ringi ning vedeles tükk aega ühes linnaosa äärmises tänavas presendi all (khm. foorumi reeglid asukoha andmisest) Nüüd on kas asukohta (omanikku) vahetanud või siis üks samasse linnaossa teise tänavasse aia äärde juurde tekkinud. Huvitav loom igatahes, kuigi kipub oma praktilisuselt (kasutamismugavuselt kahtlust äratav presentkatus) jõuka mehe hobisse kalduma Smile Tore, et selliste isenditega Eesti pinnal tegutsetakse
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Qubik
olen seda imeriista passinud iga nuka alt aga kuna ma pizapoisiga jutule ei saand siis ai näinud mis sel seelle plastiku all on ahga sees istud nagu ema syles-kadestamistväärt riistapuu ja teadjamad teadsid rääkida et astub edasi ikka aga miski rakett ei ole-see pole ka asja mõte vast....
heheee kus kohas sa seda nii uurisid?? ja miks siis mind pole kohanud Toungue ning kuidas sa täpset tead kui hea on seal sees istuda ?
Vasta
#7

ok siis... nati infi ka teile. masin on tehase poolt markeerimata kuidi nimi on tal ametlikult VW LIM113 mootor on 1600 kjuubikut ja kaalud kogu auto umbes 700 kilo. ülejäänud mõelge ise kuidas see asi peaks lippama tänaval Smile Nii palju võin öelda et kiirenduses on ta väga hea... aga lõppkiiruses on kehv. ise olen Spidoka lõpu kätte saanud ehk siis 160 kilo tunnis aga see tuli nii pikapeale et enne võid magama jääda kui see kiirus tekkis. Kuna onu politseinik istus kõrval siis oli hea kiirustada Toungue Juba 140 km tunnis sõites on tunne et lendad kohe kohe teelt minema või siis tõuseb esiots õhku. Ja kurve ei saa ka ju nii julmalt võtta kui tava autoga, juhtub nii et auto on kerge ja lihtsalt libiseb teelt välja Toungue Olen isegi korra kraavis käinud aga õnneks saine autost välja hüpata ja käed ette panna. Ok aitab selleks korraks.
Vasta
#8

Lahe masin!
Nägin sarnast kadakal avariiliste autode müügikohas. Jube raibe oli. Kas kael kangeks ei jää?:???:???
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Seakoot
Lahe masin!
Nägin sarnast kadakal avariiliste autode müügikohas. Jube raibe oli. Kas kael kangeks ei jää?:???:???
ei jää ole mureta Smile) tuul ei tõmba üldse läbi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne