Opel Manta 1983 (müügis)
#21

Kusjuures tänase seisuga on asjad 180 kraadi pöördunud - pean vb loobuma hakkama oma kauaotsitud ja kauafännatud jõuvankrist seoses kolimisega ja muudatustega eraelus Sad

Päeva-kahe jooksul ehk täpsem info. Päris kuulutusi veel üles loopima ei hakkaks. Üldse ei hakkaks kui aus olla... elame-näeme, praegu on seis jama.

harold
Vasta
#22

MÜÜK Sad

Pean loobuma. Hind läbirääkimiste küsimus. Ei oska mingit kindlat summat küll hetkel öelda.

harold
Vasta
#23

aga mootori kaaludest? on teil kindlalt teada, et 3,0 on palju raskem kui 2,4. või järeldate te seda lihtsalt loogikast? olen kodus fordide ja bmw mootoritega. fordi vanad V6 on kõik enamvähem üheraskused, plokk ju sama, mis siis et kubatuuri vahe on pea liiter. sama ka bmw m50 mootoritega, R6 on suht samas kaalus, olenemata töömahust. kui 2,4 on samuti R6 nagu 3,0 siis kahtlen tugevalt et neil mingi märkimisväärne kaaluvahe on.

I\'m a geographer, don\'t follow me!
Vasta
#24

2.4 R4 kaal on 162kg
2.0S kaal 140 kg
2.2E kaal 145 kg
3.0E kaal 190 kg
3.0NE kaal 202 kg

Väike vahe on kaalus sees ikka. Siin antud kaalud peaks olema koos genekate ja muude jupidega. Kõik oleneb kuidas komplekteerida. Näiteks 2.4 Starter on peaaegu 2x korda kergem kui teised. Samas hooratas on jälle 2x raskem kui 20S oma. 2.4 saab samasse kaalu peaaegu kui 2.0 samas 3.0 ei saa kuidagi
ja lisaks liigub raskus kese 3.0 ettepoole.
Vasta
#25

Lisan müügilingi:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Kõigi eeldust kohaselt läheb auto homme talveunne garaazi. Eks siis vaatab, milliseks tulevik kujuneb.

harold
Vasta
#26

Kõigepealt vabandust veidi teema solkimise pärast,aga kodanik tsaarile kysimus - Kust sa selle auto kunagi soetanud oled, ega mitte juhuslikult Tallinna kylje alt Sauelt ?

Auto värvus ja reg. number tuleb nii tuttav ette.See vist minu yhe sõbra oma olnud kunagi.Hea meel on näha et asi ilusti korda tehtud.
Vasta
#27

silverykssilm Kirjutas:Kõigepealt vabandust veidi teema solkimise pärast,aga kodanik tsaarile kysimus - Kust sa selle auto kunagi soetanud oled, ega mitte juhuslikult Tallinna kylje alt Sauelt ?

Auto värvus ja reg. number tuleb nii tuttav ette.See vist minu yhe sõbra oma olnud kunagi.Hea meel on näha et asi ilusti korda tehtud.

Mina käisin seda autot Põlvas vaatamas, seega arvatavasti ei ole Sauelt Smile
Vasta
#28

wax Kirjutas:
silverykssilm Kirjutas:Kõigepealt vabandust veidi teema solkimise pärast,aga kodanik tsaarile kysimus - Kust sa selle auto kunagi soetanud oled, ega mitte juhuslikult Tallinna kylje alt Sauelt ?

Auto värvus ja reg. number tuleb nii tuttav ette.See vist minu yhe sõbra oma olnud kunagi.Hea meel on näha et asi ilusti korda tehtud.

Mina käisin seda autot Põlvas vaatamas, seega arvatavasti ei ole Sauelt Smile

Tulin vaid selleks, et kinnitada wax-i teesi Smile
Vasta
#29

Olen hästi paindlik pakkumiste suhtes, kuna väga kiire on ja mul ei ole teda hoida enam kuskil. Tehke oma pakkumisi, tulge vaatama või misiganes. Ei tahaks, et korralik töö ära mädaneks. Korralik alennus on garanteeritud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne