Kurtna laat???
#1

Võibolla loll küsimus, aga millal toimub? Oktoobri esimene nädalavahetus on see siis 1 oktoober või 7-8 oktoober??
Vasta
#2

kaurpoiss Kirjutas:Võibolla loll küsimus, aga millal toimub? Oktoobri esimene nädalavahetus on see siis 1 oktoober või 7-8 oktoober??

ikka esimene pühapäev. Otsing abiks.
Seeaasta 2006 toimub see 1.okt.

Kohal olla, valmis olla, rivvi võttaToungueToungueToungueToungue

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#3

laadal oli üks raamat müüa-võru....autod....
kuna piilusin üle kellegi õla siis jäi pealkiri arusaamatuks.
müüja kellegile seletas,mis auto ajalooga tegu ja hind 300kr oli vist
kas keegi teab sellest teosest lähemalt?
kust tallinnas seda osta saab?

jeep cherokee
cadillac fleetwood
http://www.zone.ee/mbcar/
Vasta
#4

Sad kuna mu opli nimeline liikur otsustas streikima akata, jäi see ettevötmine ära mul!!! kahju , ehk järgmine kord
Vasta
#5

leek Kirjutas:laadal oli üks raamat müüa-võru....autod....
kuna piilusin üle kellegi õla siis jäi pealkiri arusaamatuks.
müüja kellegile seletas,mis auto ajalooga tegu ja hind 300kr oli vist
kas keegi teab sellest teosest lähemalt?
kust tallinnas seda osta saab?

Selline suurepärane raamat on siis ilmunud - Võrumaa auto ajalugu fotodes 1900-1950!!!
Igati väärt ettevõtmine. Aga kus täpselt müügil on, kahjuks ei tea.
Vasta
#6

Müügil on siin:

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=17781

Dad.
Vasta
#7

Et siis selline küsimus teadjamatele: olen nagu kuskilt kuulnud, et Kurtna vanakraamilaat toimub millalgi kevadisel ajal kah... Kas on sellel jutul tõepõhi all ja kui on, siis millal asi toimuda võiks?
Oleks huvitet mõne toreda vanaaegse vidina soetamisest...
Vasta
#8

Coger Kirjutas:Et siis selline küsimus teadjamatele: olen nagu kuskilt kuulnud, et Kurtna vanakraamilaat toimub millalgi kevadisel ajal kah... Kas on sellel jutul tõepõhi all ja kui on, siis millal asi toimuda võiks?
Oleks huvitet mõne toreda vanaaegse vidina soetamisest...

6. mai
Vasta
#9

tänud
Vasta
#10

Kumb ta siis on,6-s mai või 13-s mai ....olen veidi segaduses (mulle on ka vastupidist väidetud st. ,et 13-s mai)
Vasta
#11

6. mail toimub kurtna laat. Maikuu esimesel pühapäeval Smile
Vasta
#12

on mingi kellaaeg ka ? algus ja löpp!! minek omme ommikul siis amblavallast järvamaalt!
Vasta
#13

Laadalt tagasi! Maru suur üritus oli, andis ikka uudistada kõike. Vähe toidukohti, vähe peldikuid (need ka räpased), kirvehinnaga militaarkraam, ilus ilm, palju lätlasi- märksõnad siis tänase ürituse kohta.
Vasta
#14

Coger Kirjutas:vähe peldikuid (need ka räpased

alati aitab aia taga seisev eraz Big Grin
aga jah, arvatavasti oli see just ilus ilm, mis nii palju rahvast kohale meelitas.
Vasta
#15

Tänud korraldajatele.Sai hulga asju koju veetud.

Igal korralikul maamehel peab olema vähemalt üks Moskvitš.
Vasta
#16

Mind häiris küll, et juba teist korda sai restaureerimiseks subivat rauddetaile osta värava tagant, küll aga oli võimalik soetada platsilt "restaureerimiseks" hulgaliselt portselankujukesi, kööginõusid ja liiga ilusaid "originaal" "His masters voice" ning üksikuid rauamehi sai muu "unikaalse" kolamüüjate hulgast taga otsida.

Dad.
P.S. Täheldasin veel muu saasta suht suurt võltsingute osakaalu ehk igale uuniklasele oma "Rolex"
Vasta
#17

Kahjuks oli parkimise piiramine kohaleviivatel teedel seekord tegemata jäänud, mistõttu ummikud tekkisid. Vaid abikassa seekord oste tegi.
Vasta
#18

tegelikult oleks lahe kui oleks vanematele autodele eraldi parkla, või siis seal samas parklas nt esimesed read, sest volgasi ja sapikaidToungue oli igalpool otstes
oli ka mossesi ja põrre...
siis saaks neid ka imetledaToungue



Vasta
#19

Tere!
Mul on automoto rahvale selline küsimus, et äkki keegi teab meest, kes müüs värava taga iz planeta 5t. Kirjelduseks siis niipalju et planeta oli külili kärus ja selle kõrval seisis roheline iz 56. Teatud põhjustel ei olnud mul temaga aega äri ajada veel aga oleks masinast huvitatud.
Kui keegi teda tunneb siis oleks mulle väga kasulik tema telefoni nr.
Ette tänades.
Vasta
#20

simmtann Kirjutas:
Coger Kirjutas:vähe peldikuid (need ka räpased

alati aitab aia taga seisev eraz Big Grin
Kes see siis uunikumiga nii käitub...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne