Paras kala K-750 registreerimisega
#1

Läksin täna oma 64a. K-750M-le eesti numbrit tegema ja alguses oli kõik ok ning siis ARKi- härra leidis, et kuskil järvamaal on juba registreeritud samasuguse vin koodiga mootorratas K-750M ainult ,et see oli aastast 66. On siin foorumis kellelgi ka samasugust jama juhtunud, juhul kui on,et mis moodi asjad lahenenud on. Ma pean teisipäeval ARK-i minema, et nad saaksid siis uuria hakata, et mis moodi järvamaal see dokumentide asi aetud on. või on kellelgi mõnda head soovitust. Minu masina paberitest niipalju, et olemas vene dokument raaminumbriga, masinal ka raamile number peale löödud ja etiketil ka õige number, ainult mootor on vist ka kunagi ära vahetatud (mootori nr. ei klapi) ja reg-märk ka kadunud.
Vasta
#2

Järvamaa isendi dok.-id on "ostetud".Siinkandis tegutses üks tegelane nende paprite müügiga,said sebida ükskõik,millisele masinale.Nüüdseks on vend kätte saadud ja ei toimu enam midagist.
Vasta
#3

Mis ajal see tegelane tegutses ja mis ta nimi olla võiks siis hea arkis sellele tähelepanu juhtida.
Vasta
#4

Tere,

Ka minul sama probleem, paberid nagu on ja number, aga regama minnes selgus, et selle numbriga masin on juba olemas 8O !
Uuritakse kes ja kuidas ja miks. Kuid mis nüüd?
Ma arvan et, minul tuleb minna ilma paberitete masina registreerimisele, valdus, komisjon jne.
Arvan, et K- 750 ootab sama saatus.
Vasta
#5

Kui veneaegsed dokumendid on olemas, siis on ARK-i asi tõestada, et paberid on võltsitud. Muul juhul ei saa nad keelduda teda registrisse võtmast. Muidugi saavad nad üksjagu ajusid komposteerida ja väita, et nemad ei saa kaht sama numbriga ratast arvele võtta (mis on tõsi), aga IMHO on lahenduse pakkumine nende probleem- pead ise olema järjekindel ja nõudma lahendust. Igatahes huvitav juhtum- hoia meid kursis.
Vasta
#6

Olaf Kirjutas:Mis ajal see tegelane tegutses ja mis ta nimi olla võiks siis hea arkis sellele tähelepanu juhtida.
see tegelane võeti umbes 1,5a tagasi vahele tegevus toimus anonüümselt,aga kui kaua ta tegutses ei teagi täpselt.
Vasta
#7

Käisin täna siis ARKis ära ja esimene asi mis tuua kästi on eelmise omaniku käest allkirjaga tõend, et ta pole seda masinat enne kellelegi maha müünud. See saadud ja nüüd homme jälle ajama asja.
Niipalju sain ka teada, et tollel teisel masinal on vin kood mittestandartne, markeerimata alus. Asi nagu dnepril millel raamile pole numbrit löödud.
Vasta
#8

Hoiame pöialt Smile
Vasta
#9

Sai siis täna jälle ARK-is käidud kuna eelmine päev nad pidid uurima Tallinnast järgi mis ja kuidas teha. Ja täna sain igatahes paberid tehtud. Ja nüüd pidigi registrisse jääma kaks ühe vin-koodiga masinat, sellel teisel olevat althõlma liigutusega masin arvele võetud ja see number olevat üldse mootori oma olnud ja raam oli vene ajal ilma numbrita passis kirjas. ARK-i töötaja rääkis, et tegelikult oleks see teine masin tulnud ära markeerida ARK-i poolt. Juhul kui kellelgi veel selliseid juhtumeid esineb, siis tuleks võtta müüjalt tõend et ta pole seda kellegeile müünud, ja masina kohta peaks olema võimalikult palju originaal asju millel number küljes nagu mootor, esimene pirka, raami nr, reg märk ja dokumendid. Kui need kõik olemas siis peaks asi teostatav olema minul oli puudu
reg. märk ja originaal mootor aga läbi läks.
Vasta
#10

Õnnitlused! Hää et niigi läks Smile
Vasta
#11

well nii kui ma mainisin et, paderitega on mingi jama, selle numbriga masin juba oleks nimekirjas tõusid vanal nagu juuksed peas püsti ja näitas ust Big Grin noo nii ikka ei jää. Proovime ikka asja sirgeks väänata, mul abiväge ka Wink loodan et, lõppeb sama õnnelikul.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne