Teema on suletud

Võrr töökindlamaks!
#1

Niisiis tahaks küsida võrrimeeste käest ,et milline karburaator oleks võrrile parem peale panna ja mis selleks tuleks teha. Ja loomulikult ,et palju selline möll maksaks? Samuti ka 2.küsimus et kas võrrile oleks võimalik peale aretada mingine elektron süüde,muidu ise ma mõtlesin ,et peale panna mini süütemäng ja se asi on täiesti võimalik ,kui saaks väntvõlli otsa kuidagi suuremaks ja niuke suurem rõngas sisse ,millel on kõrvad küljes selle mähise jaoks ja karburaatori osas ma mõtlesin urali oma peale aretada(vene mootorsaag) ,mida teie arvate selles asjas?
#2

Kõige lihtsam on vist peale aretada sae süüde. Mähiseosa maksab Loodus Invest poes 400 kanti, rootori võib saada mõnelt saagide remoindiga tegelevalt tegelaselt. Karpa osas võiks jälgida, et lõõrid ei oleks liiga erinevate läbimõõtudega. Mopi karpat on küll peale poogitud, selleks on vaja vahetükki, mida vahetevahel võib isegi motopoodidest leida...
#3

heinam, lisa palun oma ülalolevasse postitusse kasvõi üks-kaks punkti. Praegusel kujul on kogu jutt üks lause ning see ei ole teps mitte hea lugeda.

ette tänades,
teet

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#4

Ma sain aru pealkirjast võrr töökindlamaks.

Mis mõttega sättida et õuejee teen töökindlamaks, ma sõitsin terve suve ära võrriga igapäev miinimum 3korda ujuma seal kilomeetriseid ja mitmekilomeetriseid otsi. Suvejooksul mitusada kiltsa vähemalt sai ärasõidetud, pole midagi vaja seal teha ja teepeale eijäänud kah kordagi. Bensiinifilter vahele eilähe karburaator kah enam umbe.

Jällegi üks mõtetu teema, töökindlamaks Big Grin niigi töötab hästi kui on originaalis (mootor korralik).

Tehke mootor korda enne kui hakkate hädaldama, et võrr pole töökindel.
#5

Mul isa ytles mulle kunagi kui ma esimese vörri sain, et mida vähem sa seda torgid seda paremini söidab. Tee kapitaalremont, syyted ja tyysid raamatu järgi paika ja söidab jälle.
#6

Mina ise sõitsin suvel võrriga üle 1000 km ära. Aga suvelõpus läks süütemäng metsa ja sellepärast tahangi midagi paremat peale aretada, siis pole mingit jamamist sellega ja seda ka ,et karburaator pole hetkel mul kunagi jamand ja sellepärast tahan ka uut karbussi peale et siis saab segu paremini paika ja vbl heal juhul annab midagi juurde ka.
#7

siim006 Kirjutas:Mul isa ytles mulle kunagi kui ma esimese vörri sain, et mida vähem sa seda torgid seda paremini söidab. Tee kapitaalremont, syyted ja tyysid raamatu järgi paika ja söidab jälle.


mootoril tegin ma kap remondi ära juba suve algul ja selle käigus sai vahetada: laagrid(topeltkuulidega) ,rõngad,silinder,väntvõll,veovõlli hammasratas,uus küünal,kondekas,kolb ja veel nipet näpet ja seda ka et mootoriks on d8e(12v süütemänguga)
#8

Kindlasti on töökindluse tagamiseks vaja paigaldada bensiinifilter ning näpud nö "kolvirõngaste vahetamisest" eemale hoida. Mida vähem torgid seda kauem kestab!
#9

Panen siia mõned punktid ja komad.
............,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
MARSS KOHTADELE!!!!!

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
#10

Smile
kui heaga ei saa loetavaid lauseid moodustatud, siis proovime teistmoodi: teema jätkuva kirjavahemärgidefitsiidi tõttu lukus.
Kui MartinL poolt lahkelt jagatud märgid "muuda" nupu kasutamisel endale homme pärastlõunaks kohad leiavad, siis läheb teema taas lahti.

heinam Kirjutas:Mina ise sõitsin suvel võrriga üle 1000 km ära aga suvelõpus läks süütemäng metsa ja sellepärast tahangi midagi paremat peale aretada siis pole mingit jamamist sellega ja karburaator pole hetkel mul kunagi jamand ja sellepärast tahan ka uut karbussi peale et siis saab segu paremini paika ja vbl heal juhul annab midagi juurde ka.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#11

mis eesti keele tund siin on? varsti ei tee siin keegi teemasi kuna mingid eesti keele õpsid tulevad karjuma et kus komad ja puntkid on? Selline asi ajab närvi!

Ja ma panin komad ää juba eemistesse postidesse!
#12

See pole siis enam võrr,kui ta tõõkindel onSmile
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne