Karovets 175ccm
#1

Kas nii vana masinat tasub ültse remontida. Küsimus oleks järgmine on kellegil aimu mis on mootoril viga kui kolv liigub aga vänt ja ratas kui käik sees ei liigu mitte sentigi oleks väga tänulik kui keegi ära seletaks mis viga on
Vasta
#2

Enne ratast, aga peale kolbi ja käigukasti on vahel ka sidur ja sealt veel edasi kettülekanne. Eks keegi neist mängib peitust.....

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#3

nuh jah seda ma tean aga mul on vaja teada miks tühikäigul väntvõll ei liigu tao või luud puruks või kui käik sisse panna siis ratas all kah ei liigu aga ometi kolv on korras
Vasta
#4

Midagi on kinni roostetanud/kokku jooksnud.(vända laagrid, sidurikett, sidurivõlli laagrid)
Vasta
#5

Tegu vist KAVROLETS'iga . Lammuta rahulikult natuke masinat laiali .
Kett maha - mootor küljest - lauale laiali ,küll siis vigagi selgub.
vs
Vasta
#6

Tegu on Kavrovetsiga aga noh see õigekiri selleks peaks ta vist siis tõeasti laiali lammutama aga uued ideed minu probleemile on alati oodatud
Vasta
#7

väikemoto Kirjutas:Kas nii vana masinat tasub ültse remontida. Küsimus oleks järgmine on kellegil aimu mis on mootoril viga kui kolv liigub aga vänt ja ratas kui käik sees ei liigu mitte sentigi oleks väga tänulik kui keegi ära seletaks mis viga on

oskan lohutada vaid niipalju, et mida vanem masin, seda kõrgem väärtus talToungue tibisid sellega just ei püüa, aga kollekstionäärise ja moto-onude silmis oled tegija, kui korda teed selle pilli.

Ma olen Amatöör [suure tähega] tsiklite alal, 90% minu postitustest on suht lapsikud...Toungue
Inimene õpib oma vigadest....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne