M: Chilton repair manual Mazda 323/626/... 1978-1989
#1

Pakun siinsetele kasutajatele ka. Loodetavasti moderaator halastab nii uue kirjandusteose müügisoovile, sest raamtus on ka rootormootoriga isendeid käsitletud.

Täpsemalt on siis tegemist selle teosega.

Jutt käib peamiselt US ja Kanada turu masinatest, kuid suur osa on ühine meilgi liikuva tehnikaga. Raamatus on toodud elektri- ja vaakumiskeemid.

Raamat on tellitud ~aasta tagasi Krisostomusest ja vaid paar korda kasutatud. Pannkoogimoosiplekke ja mootoriõli raamatu vahel pole.

Müügi põhjus on üleliigse varanduse vähendamise vajadus. See raamat on mul lihtsalt üleliigne... Ja pealegi, õe BF remondiks tellisin ikka õige ka, peale Chiltoni raamatu ebasobivuses veendumist...

Helesinine unistus oleks vahetada raamat umbes 250.- eesti raha vastu. Aga võib ka omapoolseid pakkumisi teha. Huvitatud olen näiteks Haynesi remondiraamatust diiselmootoriga MB S124 või Škoda 120 kohta. Vene- ja Soomekeelsed huvi ei paku (loe: on olemas).

Raamat paikneb Harjumaa lõunapiiril, kuid minu liikuva eluviisi tõttu võib leiduda erinevates Eesti paikades koos minuga.

Kontakti saab kõige paremini (tõsi, mitte alati kõige kiiremini) meilitsi: vosat@hot.ee kaudu või telefonil 5216899. Telefonile vastan võimaluse korral.
Vasta
#2

Kae, see teema veel elus.

Raamat ootab endiselt uut omanikku. Hind - läbirääkimiste küsimus. Näiteks 10.-Big Grin Või samas vääringus midagi kasulikku.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne