rumal küsimus
#1

Et kus täpsemalt asub vanaautode varjupaik - tuletõrjemuuseumi leidsin üles keset asulat ja sellele viitasid ka sildid, aga varjupaika ei leidnud mitte? Sõitsin asula risti-põiki läbi ja otsisin ka lähiümbrusest(kohalikelt ei küsinud sest eesti mees uhke ja ei tunnista ei ei leia) aga ei leidnud - kui olin pime ja ei märganud sinna juhatavaid silte siis minu viga, kui aga neid pole siis võiks kaaluda nende tegemist. Ehk keegi juhendab asukohta - tahaks ikka selle aastanumbri sees ära käia. Edu
Vasta
#2

Siis küll veidi pahasti. Kui aga tuletõrjemuuseumi leidsid, siis selle uksel varjupaiga aadress (Lai 7) täitsa kirjas. Ja kolm telefoninumbrit info küsimiseks ka ... Lai tänav suuruselt teine alevis. Üsna võimatu on piki teda sõites varjupaika mitte märgata, sest väravas valgusfoor ja vana bussipeatuse silt tekstiga "Vanaautode varjupaik". Loodan, et teisel katsel läheb õnneks!
Vasta
#3

Selge. Et ilm oli vihmane ja aeg hilisem siis ei hakanud autost välja minema ja plaan oli vaid asukoht kindlaks teha et mitte pererahvale asjatut tüli teha. Sõitsin läbi kõik suuremad tänavad, aga foori ei näinud - eks ma pime olen ikka mis muud - häbi mulle!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne