VAZ 2101 puitdetailid
#1

Küsimus nooremale põlvkonnale:Kus on vazi juures kasutatud kolme puitdetaili?

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#2

Tagumise aknalaua all.
Vasta
#3

Tubli!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#4

Teine küsimus nooremale põlvkonnale: kus on M- 408/412 juures kasutatud nelja puitdetaili?
Vasta
#5

Panen ka kolmanda küsimuse Smile

Kus on kasutatud ZAZ965 juures kahte puitdetaili?
Vasta
#6

Nüüd tekib küsimus ,kas tekstoliithammasratas ka põhimõtteliselt ju puit detail?Big Grin Puit seal segus sees.
Ma ei tea kui palju muhk ja seebikas sarnanevad, aga seebikal on varuratta taha käiv puu plaat ja tagankalaua polstri sees on vineerplaat.
Vasta
#7

muhul käib ka aku peal ju vineerplaat minu mäletamist mööda.
408/412 peaks üks olema tagaistme seljatoe taga...
Vasta
#8

Kui juba venekate kohta küsimiseks läks, siis ka siit küsimus: Kus kasutati M400/401 tavalist lehmaketti?

Terv. Avo
50 50 598
Vasta
#9

Teema jätkuks:

Kus kasutati mootorrattal IZ Jupiter (II seeria) kolme puitdetaili?
Vasta
#10

taruvaras Kirjutas:Teine küsimus nooremale põlvkonnale: kus on M- 408/412 juures kasutatud nelja puitdetaili?
Üks on armatuurlauas olevat valjukat kinni hoidev vineerist raam. Midagi vist oli ka tagaistme sees/juures, täpsemalt ei mäleta (viimasest Mosse lammutamisest mitu head aastat möödas ka).
Vasta
#11

XTA Kirjutas:
taruvaras Kirjutas:Teine küsimus nooremale põlvkonnale: kus on M- 408/412 juures kasutatud nelja puitdetaili?
Üks on armatuurlauas olevat valjukat kinni hoidev vineerist raam. Midagi vist oli ka tagaistme sees/juures, täpsemalt ei mäleta (viimasest Mosse lammutamisest mitu head aastat möödas ka).

Õige jah, valjuka vineerraam on ka muidugi puidustSmile, kuid ma ise pidasin silmas neid nelja puidust voolitud kaarjat liistu, mis asetsevad esiistme seljatoe sees ja mille külge kinnituvad kruvidega seljatugede tagused papidWink.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne