Pannonia T5 silinder
#1

Kiire küsimus: kas tehase poolt oli Pannonia silinder värvitud mustaks? Erinevaid pilte uurides on selline mulje jäänud, enda rattal ei ole kahjuks võimalik tuvastada, pind liiga roostes.
Vasta
#2

Selline näeb välja uus pannonia silinder.

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#3

Selge, tänud.
Vasta
#4

misasja? see kolb näeb küll välja nagu 4 taktilise mootori kolb,? minuteada pole yhtegi 4 taktilist panonni, vähemalt mitte kuni 80dateni
Vasta
#5

karla1988 Kirjutas:misasja?   see kolb näeb küll välja nagu 4 taktilise mootori kolb,? minuteada pole yhtegi 4 taktilist panonni, vähemalt mitte kuni 80dateni
Mina seal küll õlirõngasoont ei näe (õlirõngast ennast ka mitte)Wink
Ja mille pärast see siis 4T mootori kolb tundub olevat?
Vasta
#6

kolvil pole aknaid(võibolla ma ei nea neid aga peaks nagu nägema?), ja misjaoks need lohud seal on, kui mitte klappide pärast?
Vasta
#7

aha sa setu, mai vaadand pilti suurendatult ja seepärast tundus nii....Big Grin

MUide kui kellelgi on soovi pannonia mootori juppide vastu sis mul on kõike ja küllaga, kerejuppe ka mõningaid aga viimased ei läigi ja on nati roostes
Vasta
#8

Tsitaat:MUide kui kellelgi on soovi pannonia mootori juppide vastu sis mul on kõike ja küllaga, kerejuppe ka mõningaid aga viimased ei läigi ja on nati roostes
Eks siis teab, kust küsida, kui midagi vaja läheb tulevikus. Mul esialgu selline infokogumise etapp alles käsil.
Vasta
#9

Kahetaktiliselgi mootoril ei pruugi alati sisselõikeid olla. Samuti pole 2T kolb alati pealt sile. Eesmärgiks enamasti gaasivoolude suuna mõjutamine.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne