AMF ja JJTS sümboolikaga pusad
#61

Kontakteerusin täna jälle pusade tegijatega ja anti lootust, et järgmise nädala keskpaigaks peaks olema valmis. Et siis kui hästi läheb, saabki pusa kuuse alla panna. =)

PETSS Kirjutas:Telliks võimalusel siis 4 tükki 2 lastele ,ühe endale ja elukaaslasele.Paraku arveldus vaid sularahas.
Arveldus minugi poolest sularahas, aga ise liiklen tartu-võru vahel. Kui sinnakanti satute, võiks märku anda. Uus tellimus peaks sisse minema (kui soovijaid ikka on) jaanuari keskel-lõpus.

41Degree Kirjutas:Nüüd juba sutsu aega vaikust olnud, kuidas pusadetegemine edeneb? Ja millal oleks reaalne juba esimesi selgitusi jagada selle kohta, mida tähendab imelik veebisaidi aadress või vanarauakiri seljal?

Veebisaidi aadress seljal tähistab vanatehnika varjupaika Järva-Jaanis. Vanarauakiri seljal - nagu olen ma aru saamud on siis foorumis piisavalt "vanaraua" pisiku saanud inimesi. Sellel puhul ka selline tekst.
Loomulikult on võimalus võtta pusa ka ilma tekstita =)

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#62

Kui ma ise valesti aru sain, siis vabandan, aga mina sain 41Degree'st nii aru, et tema kui pusa kandja tahab uudishimulike küsimustele vastata Big Grin
Vasta
#63

oxygen Kirjutas:Kui ma ise valesti aru sain, siis vabandan, aga mina sain 41Degree'st nii aru, et tema kui pusa kandja tahab uudishimulike küsimustele vastata Big Grin
Võibolla küll jah. Nüüd kui uuesti lugesin selle pilguga, siis jäi see mulje niipidi jah Big GrinBig GrinBig Grin
Aga seoses pusadega oli veel üks huvitav juhtum, millega ma pead murdsin. Nimelt palusin ülekandesse selgituseks panna pusa numbri postituses. Tuli üks selgitus, kus oli umbes midagi sellist: p33vas2.
Kulus päris tükk aega, kuni leidsin vastuse: postitus 33, vasakult teine Big GrinBig GrinBig Grin

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#64

Tambets Kirjutas:Uus tellimus peaks sisse minema (kui soovijaid ikka on) jaanuari keskel-lõpus.

Mina sooviks ka pusa.
Tambets tee jaanuari algul pusade tellimiseks uus teema.
Priit.

``E23 728 1978a.``
www.e21.ee "Klassikalised BMW'd"
Fiat-i foorum Fiati Sõbrad
Priit Peljo 51 79 063
Vasta
#65

oxygen Kirjutas:Kui ma ise valesti aru sain, siis vabandan, aga mina sain 41Degree'st nii aru, et tema kui pusa kandja tahab uudishimulike küsimustele vastata Big Grin
Just sedapidi olingi mõelnudSmile Ma juba huviga ootan seda aega.
Vasta
#66

Priit Peljo Kirjutas:
Tambets Kirjutas:Uus tellimus peaks sisse minema (kui soovijaid ikka on) jaanuari keskel-lõpus.

Mina sooviks ka pusa.
Tambets tee jaanuari algul pusade tellimiseks uus teema.
Priit.

Miks?
Kõik ühe teema asjad ikka sama teema sees. Pole mõtet foorumit uputada mitmete samade teemadega.

Märt,
kes hoolitseb selle eest, et moderaatorid saaks rohkem garaazi all olla =)

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#67

Tambets palus mul oma nime all teile väike teade saatma. Tambets on hetkel haiglas.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#68

Nujah. Ega's muud, kui kiiret paranemist. S*** kingitus jõuludeks Sad
Vasta
#69

Vähe küll aega möödas, aga vast on kondid juba veidi tugevamad Smile
Kudas nende pusadega on? Äkki saab kedagi sealt Sinu kandist edasi volitada, kaupa laiali jagama/saatma Smile
Edu paranemisel.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#70

Jah,huvitav kaugel asjad on? Telefoninumber on postituses antud aga ei taha nagu haiget veel tülitada.Kui pusad valmis anna teada,tuleme kasvõi ise järgi kui saatmisega tegeleda ei taha praegu.Olen Tallinna ligidalt ja võin ka teiste siitkandi omad ära tuua.
Vasta
#71

Tere!
Elus ja terve!!! Viibin alates tänasest kodusel ravil. Kohe homsest hakkan organiseerima pusade saatmist. Võibolla tõesti kasutada kasutaja Sull-i pakkumist. On lihtsam ja valutum. Kõik pusade soovijad võiks saata oma aadressi PS-i. Aitähh!!!

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#72

Teemas jällegi tükk aega vaikust olnud... Edusamme kah on? Tunneli lõpus juba pusa ka paistab?
Vasta
#73

Oleks tore küll kui Tambets kergitaks seda saladuseloori pusade kohalt natuke.
Vasta
#74

nastik Kirjutas:Oleks tore küll kui Tambets kergitaks seda saladuseloori pusade kohalt natuke.
Sama küsimus siin
Vasta
#75

Helistasin Tambetsile, kes ütles, et on jälle haiglas(põlvega ikka mingi jama) ja ei ole saanud seetõttu asjaga tegeleda. 3 pusa olevat ta küll vaheapeal jõudnud ära saata aga ülejäänud ootavad kuni ta koju saab. Mingite esialgsete hinnangute alusel arvas, et ehk selle nädala lõpus.
Vasta
#76

Tere!!!
Kõigepealt sügavad vabandused foorumikaaslastele, et pusade saatmine järjekordselt viibinud on. Kuid nüüd peaks see aeg käes olema, mil kõik saab saadetud.
Võtan kõik kohaletoimetamise kulud enda kanda, sest häbi, et pusad on nii kaua saatmata, on liiga suur.
Vabandan veelkord...=(

OT: Seoses sellega, et autoõnnetuses purunes minu jalg pea täielikult siis on see paigatud 37 poldiga. Eluks ajaks sant... Ja tõstataks veelkord teema, kas neid roolijoodikuid ei peaks rangemalt karistama???

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#77

oioi, see on küll päris karm krt...
Vasta
#78

Tunneks lihtsalt huvi, kas keegi tellijaist ka kauba kätte on saanud?
Vasta
#79

Ei ole saanud veel midagi kätte kuigi postiaadress sai ammu ära saadetud.Kui need pusad üldse olemas on siis saame jaanipäevaks ehk kätte?
Vasta
#80

Tere!
Paneks täna ka viimased pusad teele.
Palun minuga ühendust võtta kasutajatel mindeioleolemas ja madeinussr.
Telefon endiselt 53739312.
Kui jõuate, helistage ennem 16.45
Kui selle aja sees ei jõua, siis PS.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne