AMF ja JJTS sümboolikaga pusad
#81

Tuhat vabandust hilinemiste pärast!
Aga nüüd esmaspäeval, kõik, kellel pole pusa käes, oma kodukandi postkontorisse, sest esmaspäevaks peavad kõik kohal olema!

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#82

Nu see pusa või dressipluus täna käes siis.Kas teda kuskile üritusele selga ka panen on natukene küsitav.Olen küll tagasihoidlik ja vähenõudlik aga see kvaliteet on ikka kehvakene mu meelest.Muidugi kiitus Tambetsile ikka asjaajamise ja pusa saatmise eest!Aga mis teised asjast arvavad?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#83

Nii täna teisip ja mulle pole küll mingit inffi pusast tulnud.
Sulli pilte vaadates kisub küll huuled veidi kõveraks. Millegi pärast tunduvad esimeses postituses olnud pusad pildilt kõvasti kvaliteetsemad!?
Samas enne ei vingu kui oma dzemper käes ja seljas käind.
Ikka veel oodates!


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#84

Sai ka teine täna ära toodud. Ei kurda. Materjali kvaliteet tundub üsna korralik olema. Piltide järgi otsustades tundub, et see kapuutsiga variant on tehtud hoopis teisest asjast, kui ilma kapuutsita. Ainuke asi mis veidi kummalisena tundub on see veider lapakas mille peale AMF-i logo ja kasutajanimi tikitud on. Muidu olen kaubaga rahul Smile
Vasta
#85

Ka minul pusa käes ja päris rahul kuna soe ja isegi mugav seljas, nii et ei kurda. Tänud aktsiooni läbi viimise eest TambetsSmile
Vasta
#86

Nii pusa käes, piltidelt paistis kehvem, ise katsudes on täitsa normaalne, samas on tekkinud kolm küsimust. 1) miks on minu pusa ka sinine kuigi sai tellitud türkiis. 2) miks on sellelt kukla taga lapakalt nurk ära lõigatud?
3) miks pole kusagil näha minu pusa suurust?


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#87

madeinussr Kirjutas:Nii pusa käes, piltidelt paistis kehvem, ise katsudes on täitsa normaalne, samas on tekkinud kolm küsimust. 1) miks on minu pusa ka sinine kuigi sai tellitud türkiis. 2) miks on sellelt kukla taga lapakalt nurk ära lõigatud?
3) miks pole kusagil näha minu pusa suurust?

Vastused:
1.) Türkiissinine pusa oli tootmisest maha võetud. Teistele sai teavitatud, ju siis teie jäite kahe silma vahele...=( Tuhat vabandust.
2 ja 3.) Pusade suurused on kõigil sellised, nagu need tellitud said. Nurk on ära lõigatud sellepärast, et seal oli selgituste järgi mingi number. Selle numbri allesjätmisel oleks pidanud tasuma veel lisaks pusahinnale ka käibemaksu. Seepärast on need ära lõigatud.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne