Dnepr MT-10 36
#1

no tahaks teada kui palju sellise eest muidu saaks. dok on puudu.
http://img69.imageshack.us/img69/7201/sa550845zu9.jpg
http://img69.imageshack.us/img69/1774/sa550846uo7.jpg
no muidu maha müümis mõtet ei ole aga võiks teada. Üks viga on ka et mõnikord õlituli vilgub. õli on piisavalt , vahetasin õlianduri ka ära aga ei aidanud. äkki on õlipump. oleks hea kui keegi oskaks aidata
Vasta
#2

hinnad on erinevad!!aga sa saad umbes 4-6 tuhat minu arvates selle eest!!!
Vasta
#3

ahjakas Kirjutas:hinnad on erinevad!!aga sa saad umbes 4-6 tuhat minu arvates selle eest!!!

Sellist hinda pakutakse vaid siis kui on dokumendid olemas. Muidu võid hinna 2ga jagada. Ise ei pakuks sellises olukorras masina eest üle 4 kilo. Sest dokkide puudumise tõttu ei saa temaga legaalselt liigelda.

Õlitule vilkumine vene masinatel on loomulik. Tavaliselt tekivad sellised mured kevadel suure niiskuse käes on oksudeerunud klemmid ära, mis tõttu ei saa enam andur ja näidik enam piisavalt ühendust. Soovitan need üle vaadata.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#4

ma vahetasin ültse näidiku ära ja ikka sama viga
Vasta
#5

Kui vilkuv õlirõhu tuli viitab p....ekeeratud mootorile, siis on selle masina hind see, mis sa temast kuusakoskis saad. Taastamine on suht kallis lõbu. Selleks, et õlirõhku täpselt mõõta, soovitan paigaldada anduri asemele manomeetri.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#6

ei ega ni hull ka pole siis kui ma umbes sõidan 5km ära tuli vilgub selle sees 2 korda vilgub mitte ei põle et ma arvan ise et se võib ka õhenduse viga olla
Vasta
#7

No sellises seisukorras ma julgeks arvata et 2000.- on küll viimne lagi.

militaarmootorrattur
Vasta
#8

ei ma ei tahagi müüa. kas keegi oskaks õelda palju kw on
Vasta
#9

27.5 Kw kui ikka on tegemist mt10-36-ga
Vasta
#10

Nüüdseks mina samuti mt-10 omanikSmile

Cool
Vasta
#11

welcome to club Smile
Näita pilte ka!
Vasta
#12

Mul tuli ka mõte enda dnepr korda teha. Üle värvida ja väike remont. Soov oleks talvega ära teha. mul mootor maas juba ja laiali ka.
Vasta
#13

mul vanus ka selline et eriti ei mõika aga midagi ikka äkki keegi oskaks midagi soovitada
Vasta
#14

No tere Priit!

Ma ei teadnudki, et sul masin laiali on ja tegemises.
Ega seal pole rasket midagi, raami tegemises just. Vana värv maha , uus krunt ja värv selga. Smile
Vasta
#15

Terv jah plaan on jah sest roosteuss juba järab aga kas keegi oskab õelda kus ma leiaksin Saarmaal sadula tegia kes uue naha paneb.
Vasta
#16

kõige odavam on lasta ametikooli sadulseppadel seda teha, nad just sellist asja õpivadki Smile
Vasta
#17

kui kallis see olla võib
Vasta
#18

umbes 500 koos materjaliga, konsulteerisin siin ühe ametikooli lõpetajaga, kes haltuurakorras asja teeb (aga ta eriti ei viitsi teha). Aga tema laitis ametikooli idee maha, kuna enam tänapäeval ei ole sadulsepaks õppijaid Sad. Üks koht on näiteks tehnika tänaval, kaubaaidast üle tee, handymanniga ühes majas. Seal ma lasin oma diivani korda teha, üsna viisakas töö oli. Aia tänaval kuressaares tehtavat kah neid. Infotelefon 4536363 abiks Smile


Edit: uurisin veel asja, Aia tänaval asub see tegevus kuskil automüügi koha juures seal endises sõjaväebaasis, töö oli väga korralik, 400 või 450 krooni, aga sealsamas tegi üks tüüp natuke lihtsamalt 300 krooniga kah. Ise pole tehtud tööd näinud kahjuks.
Vasta
#19

Suured tänud. ma uurin asja
Vasta
#20

Ma lisasin paar pilti ka
http://www.nagi.ee/photos/KillerBee/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne