iz-i õhuga reguleeritav esihark
#1

Tere
Küsimus siis selle esihargi kohta, et kas on mõtet see soetada?
Käimas jupiter 5 remontimine.
Kui tugev ja töökindel see on ?
Plaanis osta uuena kuni paari tuhande eegu eest. Samas vist kuskilt mujalt midagi analoogset sellise raha eest ei saa ?
Vasta
#2

Masinasist Kirjutas:Tere
Küsimus siis selle esihargi kohta, et kas on mõtet see soetada?
Käimas jupiter 5 remontimine.
Kui tugev ja töökindel see on ?
Plaanis osta uuena kuni paari tuhande eegu eest. Samas vist kuskilt mujalt midagi analoogset sellise raha eest ei saa ?


1. Minuarust on neid mõtet soetada kui sõidad väga ebatasasel teel, ning ei lõhu metsavahel ratast.
3. Töökindlus oleneb millise esihargi saad. Samas minuteada on õhuamort vaid valuvariandil, ning tavalisel ei olegi üldse. Isiklikult ma ei soetaks vaid harki- kui siis koos valudega- (mul mõlemad olemas)
4, Paarituhande eest ei saa sa midagi head - isegi izi amorti. Viimasel ajal võid leida jah mõne amordi - samas sinna topid veel 500 vähemalt sisse et sisu korda saada.
Endal oli ka vaja korda teha amort- õnneks vajas vaid puhastust ja paari simmerit. Kuid mul oli ka näha, et asi ei ole palju töötanud - suht uus.
Samas otsin siiamaani Supporti tihendikomplektile asendust sest ei ole kuskil saada.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#3

plaanis osta ka valuveljed, kuid kas izi enda omad, seda ei tea, pole lihtsalt kuskil müügis näinud.
Ei tea kas mõne muu firma valu sobitamine võib ka võimatuks osutudaRolleyes
Pidurisüsteemi olen samamoodi mujalt uurinud, kuid supporti kinnitused vist enamiku teiste firmade toodanguga ei sobi. izi enda pidurid ei pidanud kõige paremad olema või ma eksin?Rolleyes
Vasta
#4

Izi valuvelgi on saada umbes 2-3 komplekti aastas. Kas siis tuuseldes läbi foorumite või KB vahendusel. Esimest võin sulle pakkuda - seega tee mulle pakkumine (EraSõnum) (kõik mis kuulub esihargi+valu juurde nii et tõsta vaid alla) komplektile, kui soovi on.

Mõne teise firma toodangu allasobitamine ei osutu võimatuks, kuid kindlasti kallimaks. Sest enamikus maksavad juba esihargi torud nii 2000-2500eeki, sinna veel velg otsa mingi 700eegi eest kuskil - ühesõnaga kergem on juba osta laksuga ratas, millelt saaks veljed.
Supporti saab väga edukalt välja vahetada teise firma oma vastu. Selles ei ole mingit probleemi. Izi piduritel ei ole midagi viga. Ligikaudselt sama süsteemi kasutab ka Ural. Ise ma ei ole lihtsalt ajapuuduse tõttu tellinud tihendisarja ära- aeg-viitsimine-lohakus-ei teagi mille taga.
Tahad paremat - võta parem ratas. Alati ei ole mõtet investeerida mingisse rosoljesse, sest tulemus on jube- varuosasid peab otsima tuletikuga taga.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne