tuvastada:
#1

Sooviks tuvastada siis detaili, mis onarvatavasti lüliti iz49-lt, kuid et mu enda omal niisugust ei ole ja leidsin selle leheküljelt mis on soome keeles ja ise seda ei mõista siis küsin siit abi.


Manustatud failid
.bmp kapi.bmp Suurus: 37.71 KB  Tõmbamised: 469
Vasta
#2

Jawa

:I M Back
Vasta
#3

Jawal on küll sarnane lüliti, kuid minu Izh 49 lenksul oli ka samasugune ja Jawa oma ei olnud see kohe kindlasti.
Vasta
#4

Pole 49-ga ega 350-nega põhjalikult tegelenud aga kui ta 49 oma väideti olevat siis võib vist olla ka . Selle joonistatud, ilmselt mingi kataloogi pildi järgi ka spetsialistil vist raske määrata. Analoogse ehitusega ju olid ka DKW NZ (mille järgi ISH 350 ja sealt edasi 49) ja ka näit. K125, mis ka DKW kloon. Vb ka muudel markidel, ka Jawal seda tüüpi, 50-ndate lõpus küll juba plastmasskorpusega, vanemaid ei tea, ilmselt ka plekkkorpusega kui Tsiklimeister ka pakkus.
Vasta
#5

kass Kirjutas:...ka Jawal seda tüüpi, 50-ndate lõpus küll juba plastmasskorpusega, vanemaid ei tea, ilmselt ka plekkkorpusega kui Tsiklimeister ka pakkus.
Plekist korpusega olid need lülitid Jawadel 70-ndate alguseni.
Vasta
#6

Mulle tundub, et jawa lülitiga tegemist.
Vasta
#7

nafta Kirjutas:Sooviks tuvastada siis detaili, mis onarvatavasti lüliti iz49-lt, kuid et mu enda omal niisugust ei ole ja leidsin selle leheküljelt mis on soome keeles ja ise seda ei mõista siis küsin siit abi.

viisakas oleks kusagile teemasse siiski üks pisuke "palun" panna. Seda eriti juhul, kui teema pealkiri niivõrd kamandav on Smile

teet,
elementaarse viisakuse nõuete osas pedantne...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#8

minu 57a. IZ56-l on ka samasugune lüliti. Võrreldes uuematel mudelitel kasutatutega on ta igaljuhul ilusam. Ei ole mingit vitsa ümber lenksu vaid käib otse lenksu külge kahe poldiga. Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis jawa lüliti käis lenksule vertikaalses asendis aga IZ oma horisontaalis. Teisisõnu jawa lüliti oli lenksu peal, aga IZ oma lenksu juhipoolsel küljel mis teeb selle kasutamise tunduvalt mugavamaks kui jawa oma.
Aga selle IZ lüliti toimimasaamine on üks paras pind p.... Samuti on juhtunud, et mõni nokastanud sõber vastu minnes tuledelüliti ära murrab. Varuosi ei ole ka saada.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#9

isandpauk Kirjutas:Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis jawa lüliti käis lenksule vertikaalses asendis aga IZ oma horisontaalis. Teisisõnu jawa lüliti oli lenksu peal, aga IZ oma lenksu juhipoolsel küljel mis teeb selle kasutamise tunduvalt mugavamaks kui jawa oma.
Valesti mäletad kahjuks. Jawal on too lüliti täpselt samamoodi horisontaalasendis ja seejuures isegi väga mugav kasutada.  


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne