aktiveerimis kood ???
#1

foorum ei luba mul teatud asju teha, vastata teiste teemale ja muuta oma teemat, mingi aktiveerimis koodi jama kargab ette, inglisekeel mul minimaalne, ja ma ei akka üldse pead vaevamam kuhum aselle sisestama pean


aitähh
Vasta
#2

Natukene arusaamatu, mis moodi teil see koodi küsimine ette tuleb. Peaks nagu kõik toimima. St. olete juba ammu ju registreerinud kasutaja ja ka rohkem kui mitu postitust teinud. Sooviks siiski veidikene täpsemat kirjeldust vea kohta. Paluge keegi appi, kes vähe rohkem arvutit tunneb. Oskamatu käes võib väga lihtne asi ka vahel keerulisena tunduda.

Samas hetkel foorum töötab ka teatud erireziimil, kus võib esineda mõningaid häireid foorumi töös, aga loodetavasti saame need probleemid kiirelt lahendatud. Õigemini sellega tegeletakse.

Üldiselt soovitaks arvutikasutajatel kasutada alati kõige uuemaid saada olevaid tarkvara versioone, seda nii Internet Exploreri kui ka Firefoxi puhul ja paljud mõtetud probleemid jäävad olemata. Heaks tavaks on küll, et veebilehed tehakse ka tagasiühilduvatena ja see foorum peaks ka seda olema, kuid kui keegi igivana windows 95 ja mingi IE 4.0 üritab foorumi sirvida siis kurat teab, mis koode sul sealt küsida võidakse.
Vasta
#3

endal aktiveerimiskoodiga jama - ei saa turuplatsi teemadele vastuseid kirjutada jms - kui üritan koodi uuesti saata, siis kaob see lihtsalt kuskile netiavarustesse ja minuni ei jõua. Olen üritanud vahetada ka mailiaadressi, kuid see ei paista aitavat...

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#4

hqs Kirjutas:ei saa turuplatsi teemadele vastuseid kirjutada jms

Mis turuplatsi puudutab, siis
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=16534 ja sealt Reeglite lisa:

Selle jms võiksid veidi detailsemalt lahti kirjutada.
Vasta
#5

Et siis aegajalt (mitte alati) tuleb postitustele vastates selline kiri ette:

You do not have permission to access this page. This could be because of one of the following reasons:

1. Your account has either been suspended or you have been banned from accessing this resource.
2. You do not have permission to access this page. Are you trying to access administrative pages or a resource that you shouldn't be? Check in the forum rules that you are allowed to perform this action.
3. Your account may still be awaiting activation or moderation. (Resend Activation Code)


Milles on asi?

1:1 ja 1:24 vanaautode ja V12 kollektsioneerimine Smile
Vasta
#6

MAV Kirjutas:Et siis aegajalt (mitte alati) tuleb postitustele vastates selline kiri ette:

Suvalises alamfoorumis/teemas? Kui see jälle peaks juhtuma, siis pane konkreetne case siia kirja (või privasse), siis saab asja lähemalt uurida.
Vasta
#7

Ärge üritage turuplatsis olevatele teemadele vastata.
Vasta
#8

Läbu läks liiga suureks ja siis tuli otsus administratiivsete vahenditega piirata kuna lihtsalt osadel kasutajatel pole reeglite järgimine ilma "käte väänamiseta" jõukohane.

Dad.
Vasta
#9

Timm Kirjutas:PS: jms - ja muu(d) selline (-sed)

Vaata aga vaata, vana unustatud teema jälle üles kaevatud...
Seda oligi silmas peetud, et mis need muud sellised juhud konkreetselt olid Smile
Vasta
#10

ma ei saa ka vastata teistele ja ei saa isegi oma teemat muuta? sama kiri ees ja kui proovid saata mailile siis kaob asi niisama minema!
Vasta
#11

Tõsine huumorikool siin ikka Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne