kust saaks osta trossile kõri
#1

Tere
Nii nagu pealkirjaski.
Teab keegi ehk Tallinnas mõnda poodi
Vasta
#2

Aga milleks Sul eraldi kõri vaja on? Osta uus tross parem. Näiteks Tondi motopoest http://www.hot.ee/moto1/ või siis Kloostrimetsa motopoest http://www.hot.ee/motopood/




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#3

Mul oleks vaja vjatkale ning teistele sõidukitele ja ma arvan, et kindlasti ma ei saaks kõiki trosse.
Oleks veel muude süsteemide aretamiseks ka veel vaja.

Ehk teab keegi?Rolleyes
Vasta
#4

Ma ei tea täpselt ,kust otsida ,aga endine klassivend tegi oma deltale ise trossid, trossi müüdi ehituspoes umb. 10.- eeku meeter, kõri ja pingutid(jalgratta oamd?) olid kuskil mujal pea sama hinnaga. Ühesõnaga hämmastavalt odav oli võrreldes originaali hindadega, küsin üle kus täpselt müüakse.
Vasta
#5

Ilmselt on sul probleem trossi pikkuses. Kokku saab panna mitu lühemat kõri. Vahetükid vahel, nagu Delta trossidel regulaatorid. Trossi saab aga osta poest (näiteks Tehnikaäri). Muideks pakutakse ka roostevabatrossi.
Vasta
#6

Keevitusaparaadi traadikõrid peaks kaa peenemate trosside jaoks sobima.
Vasta
#7

Traatkeevituse kõri on jama, ei paindu eriti normaalselt. Ise olen ka tundnud vajadust trossi kõri järele. Trossi müüakse paljudes kohtades 2kr meeter, kõri pole eraldi veel müügil näinud. Sad


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#8

Ilmselt on siis traatkeevituse kõrid erinevad. Katsusin just üht, mis mõeldud traadile 1-1,2mm ja polnud ta kõvem midagi. Pealt oli punast värvi, pikkus 5m.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#9

Mina olen kaa sellest punase ümbrisega traatkeevituse kõrist trosse valmistanud ja painduvad piisavalt.
Vasta
#10

võta ühendust, ma müün erinevaid trossikõrisid meetriga
5157307
Vasta
#11

asi lihtne (ise kasutasin sama teed ostsin vjatkale kõik trossid ja kõrid uued) tee nii mine hästivarustatud jalgrattapoodi sealt saad trossid pikkusega kuni 180cm täitsa piisav ja kõri müüaksa meetriga suht mõistliku hinnaga ja kõrile antakse kaasa metallist vidinad mis kõri otstesse käivad mul töötavad suurepäraselt
Vasta
#12

enda vjatkale ostsin ehitus servicest 8 meetrit läbimõõduga 2mm trossi. otsad tinutad ise külge sobivad (puurid puuklotsi vastavad augud, tina sisse ja töötab). kõrisid võid mitmest tükist kokku teha, ei näe probleemi.
suurem mure on spido trossiga, mida ise nii lihtsalt järgi ei tee.
Vasta
#13

www.kabel-schmidt.de

Tellisin sealt just 15 m tekstiilkattega trossi prooviks. Kohale pole veel jõudnud, seetõttu kvaliteedi poole pealt kommenteerida ei julge. Hinnad väga hirmkallid ei olegi.


Vasta
#14

Mina ostsin 1,5 mm trossi ja kõri viimati siit:
http://www.velo-classic.de/download.htm
müüvad jooksva meetriga ja kvaliteet on hea. Kõri otsad saab ka osta.
Motorrad-Stemler pakub ka jooksva meetriga kuid veidi kallim.
http://www.motorrad-stemler.de/dcenter/down14.htm
Vasta
#15

heiki Kirjutas:Mina ostsin 1,5 mm trossi ja kõri viimati siit:
http://www.velo-classic.de/download.htm
müüvad jooksva meetriga ja kvaliteet on hea. Kõri otsad saab ka osta.

Olen ka seda saiti kiibitsenud (pms jalgrattaosade pärast), kuid tellinud ei ole, kuna ei ole endale maksmisviisi selgeks teinud. Rahvusvaheline pangaülekanne on teatavasti üsnagi kallis ja kohmakas asi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#16

kriminaalid Kirjutas:... läbimõõduga 2mm trossi. otsad tinutad ise külge sobivad (puurid puuklotsi vastavad augud, tina sisse ja töötab).

1. Millist tina Sa kasutasid? Elektroonikatoodete jootetina vast ei sobi?

2. Kuidas Sa trossikiud tina nakkuma võtsid? Saltseriga või millegi muuga?

3. Millega Sa jootsid? Valasid lihtsalt sulatina auku?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#17

valdo Kirjutas:1. Millist tina Sa kasutasid? Elektroonikatoodete jootetina vast ei sobi?

2. Kuidas Sa trossikiud tina nakkuma võtsid? Saltseriga või millegi muuga?

3. Millega Sa jootsid? Valasid lihtsalt sulatina auku?

1. Kahjuks ei tea mis tina too on, paarkümmend aastat on nad siin meil vedelenud, vanavanaisa ajast. Ausaltöeldes ei tee ma neil mingisugust vahet. Minu pea ütleb, et saab ka elektroonikatoodete jootetinaga.

2. Saltserit hulganisti peale. Ja meil on selline tavatemperatuuril tahke oleva helepruunikas asi, mis on nagu kristall. Jootekolbiga lähed sinna pihta, siis sulab ta üles ja leotasin trossi sellega, tugevalt.

3. Jootekolb sobib selleks tööks üsnagi väikse võimsusega. Trossi pistad puuklotsist läbi, paned hulganisti tina, nii palju kui just tarvis on. Pead kolbiga soojendama ka trossi, siis läheb iseenesest sinna auku. Lasta mõni minut taheneda ning valmis ta ongi.

Kõik trossid sedasi tehtud. Siduril on kõige suurem jõud taga, aga pole katki läinud veel.
Vasta
#18

See "helepruunikas kristall" on kampol. Vanemtüübi jootevedelikud on samuti kampol aga piirituses lahustatuna.

Kuna enamus trossid on tsingitud, siis on tark trossi joodetav ots kõigepealt sellest soolahppesse kastes puhastada.
Tinutades kasutada mitte kampolit vaid tsinkloriidi.
Kõigetavalisem vanakooli jootetina peaks kõlbama küll.
Vasta
#19

Luther Kirjutas:www.kabel-schmidt.de

Tellisin sealt just 15 m tekstiilkattega trossi prooviks. Kohale pole veel jõudnud, seetõttu kvaliteedi poole pealt kommenteerida ei julge. Hinnad väga hirmkallid ei olegi.

Kaabel jõudis kohale, päris hea kaup minu arvates. Tekstiilkattega trossi rüüsi meetri hinnaks koos saatmiskuludega kujunes 132 kr/m.


Vasta
#20

Äkki oleks võimalik sellest kõrist paar pilti teha?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne